Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №377/01-04 від 06.11.2020

Про втрату чинності                            Зареєстровано в Західному

розпорядженням Старосамбірської   міжрегіональному управлінні

районної державної адміністрації      Міністерства юстиції (м.Львів)

від 20.07.2010 №307                             17 грудня 2020 року №87/2197 

    

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», з метою приведення нормативно-правових актів райдержадміністрації у відповідність до чинного законодавства

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації від 20 липня 2010 року №307 «Про затвердження Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності (нова редакція)», зареєстрованого Старосамбірським районним управлінням юстиції у Львівській області як нормативно-правовий акт 23 липня 2010 року за №5/198.

 

  1. Сектор з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації (Карпінська Л.М.) подати  розпорядження  на державну реєстрацію  в Західне  Міжрегіональне  управління  Міністерства юстиції (м.Львів).

 

  1. Головного спеціаліста відділу фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Следзевич В.Ф.) забезпечити офіційне опублікування розпорядження.

 

  1. Розпорядження набирає чинності з моменту офіційного опублікування.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Батючка Р.М.

 

 

Голова                                                                                            П. НАЗАР

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено