Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №376/01-04 від 06.11.2020

Про втрату чинності                             Зареєстровано в Західному

розпорядженням Старосамбірської   міжрегіональному управлінні

районної державної адміністрації      Міністерства юстиції (м.Львів)

від 15.07.2010 №305                             17 грудня 2020 року №86/2196 

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року №1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», з метою приведення нормативно-правових актів райдержадміністрації у відповідність до чинного законодавства

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації від 15 липня 2010 року №305 «Про затвердження Положення про Старосамбірський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами Старосамбірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», зареєстрованого Старосамбірським районним управлінням юстиції у Львівській області як нормативно-правовий акт 23 липня 2010 року за №7/200.

 

  1. Сектор з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації (Карпінська Л.М.) подати  розпорядження  на державну реєстрацію  в Західне  Міжрегіональне  управління  Міністерства юстиції (м.Львів).

 

  1. Головного спеціаліста відділу фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Следзевич В.Ф.) забезпечити офіційне опублікування розпорядження.

 

  1. Розпорядження набирає чинності з моменту офіційного опублікування.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Батючка Р.М.

 

 

Голова                                                                                           П. НАЗАР

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено