Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №443/01-04 від 18.12.2020

Про внесення змін до показників  районного

бюджету Старосамбірського району на 2020 рік

                                                    

  Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Старосамбірської районної ради від 13 грудня 2019 року №598 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік:

1.1 Внести зміни в рішення сесії Старосамбірської районної ради від 6 лютого 2020  року №610 «Про внесення змін до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік» змінити джерело фінансування «Програми  підтримки дітей  Старосамбірського району: призерів обласних, Всеукраїнських, олімпіад на 2020 рік» в сумі 100 000 (Сто тисяч) гривень,  «Програми пластового руху в Старосамбірському районі  на 2015-2020 роки (заходи)» в сумі 84 000 (Вісімдесят чотири тисячі) гривень, «Програми підтримки  соціального проекту  відпочинковий комплекс «Мшанецькі  колиби» в сумі 25000  (Двадцять п’ять тисяч) гривень, «Програми проведення урочистих  та святкових заходів, фестивалів, конкурсів  на  території Старосамбірського району у 2020 році за участі райдержадміністрації, районної ради, відділу  культури, органів місцевого самоврядування» в сумі 80 000  (Вісімдесят тисяч) гривень, «Програми сприяння  організації підготовки та проведення призову на строкову та контрактну військову службу у 2019 році» в сумі 45 000 (Сорок п’ять тисяч) гривень, «Програми співфінансування програм, проектів  та мікропроектів підтримки місцевих  ініціатив територіальних громад  та громадських організацій  Старосамбірського району на 2020 рік» в сумі 95000 (Дев’яносто п’ять тисяч) гривень, заплановані за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету на Податки та збори на доходи фізичних осіб.

Змінити джерело фінансування видатків «Програми співфінансування програм, проектів  та мікропроектів підтримки місцевих  ініціатив територіальних громад  та громадських організацій  Старосамбірського району на 2020 рік»  в сумі 434000 (Чотириста тридцять чотири тисячі) гривень, заплановані за рахунок  Податків та зборів на доходи фізичних осіб. на вільний залишок коштів районного бюджету.

1.2.  Внести зміни в Програму підтримки органів виконавчої влади на 2020рік, а саме додатки №1,2,3   викласти в новій редакції (Додатки додаються).

        1.3. Зменшити видатки «Програми співфінансування програм, проектів  та мікропроектів підтримки місцевих  ініціатив територіальних громад  та громадських організацій  Старосамбірського району на 2020 рік» за КПКВК 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету»  КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 264926 (Двісті шістдесят чотири тисячі дев’ятсот двадцять шість) гривень, заплановані за рахунок вільного залишку коштів, головний розпорядник коштів - фінансове управління Старосамбірської  районної державної адміністрації інша субвенція запланована:

- Топільницькій сільській раді для реалізації об’єкту «Капітальний ремонт будівлі «Просвіта» та музею голови УГВР Кирила Осьмака с.Недільна Старосамбірського району» в сумі 43525 (Сорок три тисячі п’ятсот двадцять п’ять) гривень;

- Грозівській сільській раді для реалізації об’єкту «Капітальний ремонт системи опалення Народного дому в с.Грозьово Старосамбірського району Львівської області» в сумі 14729 (Чотирнадцять тисяч сімсот двадцять дев’ять) гривень;

- Страшевицькій сільській раді для реалізації об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Народного дому в с.Кобло Старосамбірського району Львівської області» 3488 (Три тисячі чотириста вісімдесят вісім) гривень;

- Мурованській сільській раді для реалізації об’єкту «Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Березів вул. Шевченка, вул. Л.Українки, вул. Зелена Старосамбірського району Львівської області» – 79006 (Сімдесят дев'ять тисяч шість) гривень;

- Старосолянській сільській раді для реалізації об’єкту «Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп)                   смт Стара Сіль вул. Воскресінська, вул. Січових Стрільців, вул. Жовтнева,           вул. Шкільна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Котляревського, вул. Довбуша,  вул. Незалежна, вул. Вишневий Переулок, та с. Стара Ропа вул.Річна Старосамбірського району Львівської області» – 70427 (Сімдесят тисяч чотириста двадцять сім) гривень;

- Тершівській сільській раді для реалізації об’єкту «Капітальний ремонт будівлі Народного дому в с. Тершів Старосамбірського району Львівської області – 53751 (Пятдесят три тисячі сімсот п’ятдесят одна) гривня.

1.4. Зменшити видатки «Програми співфінансування програм, проектів  та мікропроектів підтримки місцевих  ініціатив територіальних громад  та громадських організацій  Старосамбірського району на 2020 рік» за КПКВК 0212010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню»  КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 51400 (П”ятдесят одна тисяча чотириста) гривень, для закупівлі обладнання та меблів для клініко-діагностичної лабораторії КНП СРР «Старосамбірська ЦРЛ»,  за КПКВК 0217322 «Будівництво медичних установ та закладів КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 28686 (Двадцять вісім тисяч шістсот вісімдесят шість) гривень, для реалізації об’єкту «Капітальний ремонт приймального відділення та санпропускника для вагітних КНП СРР «Старосамбірська ЦРЛ» на пл.Ринок,1 в м.Старий Самбір Львівської області», головний розпорядник коштів –  Старосамбірська  районна державна адміністрація.

1.5.  Зменшити видатки «Програми співфінансування програм, проектів  та мікропроектів підтримки місцевих  ініціатив територіальних громад  та громадських організацій  Старосамбірського району на 2020 рік» за КПКВК 0617321 «Будівництво освітніх установ та закладів» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об`єктів»  в сумі 88988 (Вісімдесят вісім тисяч дев’ятсот вісімдесят вісім) гривень, для реалізації об’єкту «Реконструкція нежитлової будівлі опорного загальноосвітнього навчального закладу Старосамбірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника по вул. Шевченка в м. Старий Самбір Львівської області під інклюзивно-ресурсний центр», головний розпорядник коштів –  відділ освіти Старосамбірської  районної державної адміністрації.

1.6.  Зменшити видатки «Програми пластового руху в Старосамбірському районі  на 2015-2020 роки (заходи) за КПКВК 1013133 «Інші заходи та заклади молодіжної політики» КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» в сумі 16 000 (Шістнадцять тисяч) гривень.

1.7. Зменшити видатки «Програми розвитку молодіжної політики у Старосамбірському районі на 2017-2022 роки» за КПКВК 1013133 «Інші заходи та заклади молодіжної політики» КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження»  в сумі 10 000 (Десять тисяч) гривень.

1.8. Збільшити видатки «Програма підтримки  органів  виконавчої влади Старосамбірського району на 2020 рік» за КПКВК 0219800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 460000 (Чотириста шістдесят тисяч) гривень.

  1. Фінансове управління Старосамбірської районної державної адміністрації внести відповідні зміни до районного бюджету з подальшим затвердженням на сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін

3.Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації,  відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації внести відповідні зміни в кошторисні призначення.

  1. Голів місцевих рад внести відповідні зміни до показників місцевих бюджетів та забезпечити цільове використання коштів.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Батючка Р.М.

Голова       (ПІДПИС)                                                П. НАЗАР

 

Додаток 1

 

 

ПАСПОРТ

 

 Програми підтримки органів виконавчої влади

 

 

 

1

Ініціатор розроблення Програми      

Старосамбірська районна державна адміністрація, фінансове управління Старосамбірської районної державної адміністрації

 

2

 

Дата, номер документа про затвердження Програми

 

 

_____________________________________________

 

3

 

Розробник Програми

 

Фінансове управління Старосамбірської районної державної адміністрації

 

4

 

Відповідальний виконавець Програми

 

Старосамбірська районна державна адміністрація, структурні підрозділи Старосамбірської районної державної адміністрації

 

5

 

Учасники Програми

 

Старосамбірська районна державна адміністрація, структурні підрозділи Старосамбірської районної державної адміністрації

 

6

 

Термін реалізації Програми

 

2020 рік

 

7

 

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, тис.грн., усього, у тому числі

 

740,0 тис.грн.

 

7.1.

 

Коштів районного бюджету

 

740,0 тис.грн.

 

Заступник начальника – начальник

бюджетного відділу фінансового управління

Старосамбірської районної державної

адміністрації                                                                                          Леся ПЕТРІВСЬКА

 

 

 

 

Додаток 2

 

 

 

Ресурсне забезпечення

 

Програми підтримки органів виконавчої влади

 

                                                                                                                                                                                                                      млн грн

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

2020 рік

Усього витрат на виконання Програми

Усього,

740,0

740,0

у тому числі

 

 

районний бюджет

740,0

740,0

 

 

 

                      Заступник начальника – начальник

                      бюджетного відділу фінансового управління

                      Старосамбірської районної державної

                      адміністрації                                                                                                                                Леся ПЕТРІВСЬКА

 

                              Додаток 3

 

Перелік завдань, заходів і показників

Програми підтримки органів виконавчої влади

№ з/п

Назва завдання

Перелік заходів завдання

Показники виконання заходу, один. виміру

Виконавець заходу, показника

Фінансування

Очікуваний результат

Джерела

Обсяги, тис. грн.

1

Забезпечення фінансової бази 

  для підтримки діяльності органів виконавчої влади

Поточне утримання РДА та її структурних підрозділів

затрат

обсяг фінансового ресурсу

Апарат райдержадміністрація та її структурні підрозділи

 

 

районний бюджет

740,0

 

 

Підвищення ефективності роботи працівників шляхом покращення умов підвищення якості надання послуг.

продукту

придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря, оплата послуг (крім комунальних)

ефективності

середня вартість одиниці придбаних матеріалів, наданих послуг

якості

відсоток матеріально-технічного забезпечення

Усього на етап або на програму:

 

740,0

 

 

 

 Заступник начальника – начальник

 бюджетного відділу фінансового управління

 Старосамбірської районної державної

 адміністрації                                                                                                                                                Леся ПЕТРІВСЬКА

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено