Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №437/01-04 від 15.12.2020

Про безоплатну передачу

матеріальних цінностей

     Відповідно до статей 6, 13 Закону України « Про місцеві державні адміністрації», враховуючи протокол засідання комісії з організації у Львівській області забезпечення товарами, переданими відповідно до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України  від 29.01.2020 № 143-р « Про передачу товарів, поміщених у режимі відмови на користь держави, що зберігається на складі Одеської митниці Державної митної служби», дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та / або  операції Об’єднаних сил; дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання від 04.12.2020 № 2, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 10.12. 2020  №1180/0/5-20 « Про безоплатну передачу матеріальних цінностей»

       ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

   1.Призначити відповідального за здійснення безоплатної передачі товарів, переданих до сфери управління Львівської обласної державної адміністрації відповідно до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України  від 29.01.2020 № 143-р « Про передачу товарів, поміщених у режимі відмови на користь держави, що зберігається на складі Одеської митниці Державної митної служби» з балансу служби у справах дітей обласної державної адміністрації на баланс районної державної адміністрації головного спеціаліста служби у справах дітей районної державної адміністрації  Лисейка І.І.

  1. Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Дякун У.Я.) :

   2.1. Забезпечити передачу товарів на баланс районної державної адміністрації.

   2.2. Відобразити у бухгалтерському обліку та звітності передачу товарів.

  1. Службу у справах дітей районної державної адміністрації (Досяк О.С.):

  3.1.Надати у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Дякун У.Я.) список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та / або  операції Об’єднаних сил; дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

   3.2.Забезпечити передачу товарів дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою, дітям, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та / або  операції Об’єднаних сил; дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання.

  1. Лаврівський дитячий будинок відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації (Сліпецька Л.І.) забезпечити транспортним засобом для перевезення товарів.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти  на  першого заступника голови  районної  державної  адміністрації Батючка Р.М.

 

 Голова             (ПІДПИС)                                                    П. НАЗАР

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено