Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення РДА від 19.10.2012 №110/01-09

 

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

доручЕННЯ

ГОЛОВИ районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 19 жовтня 2012 року          Старий Самбір                                 №110/01-09

 

Про стан виконання документів, які перебували на

контролі в Старосамбірській райдержадміністрації

у ІІІ кварталі 2012 року

 В.Дублянку

1. Вказати на порушення термінів виконання та терміново забезпечити виконання листа облдержадміністрації №5/33-6027/0/2-12/2-19 від 10.07.12р. щодо паспортизації спортивних споруд.

2. Вжити заходи для налагодження своєчасного та якісного виконання контрольних документів органів влади вищого рівня  у подальшій роботі.

                                                         Термін: до 20 жовтня 2012 року

          С.Куцю  

3. Вказати на систематичне порушення термінів виконання    розпоряджень і  доручень голови Старосамбірської райдержадміністрації, забезпечити виконання протермінованих документів та проінформувати райдержадміністрацію про  проведену роботу.

    Термін :  до 30 жовтня 2012 року

С.Маковському, В.Дублянку, І.Сенику, Ф.Поліжаку, О.Турчаку, Я.Нестеру, В.Івашку, М.Потічному, В.Яніву, І.Процю, М.Марусяку, М.Матіяшу І.Голубцю

4. Взяти під особистий контроль виконання розпоряджень і  доручень голови Старосамбірської райдержадміністрації та відповідно до наданих планів контролю проінформувати райдержадміністрацію про стан виконання протермінованих  у ІІІ кварталі поточного року документів.

5. Розглянути на нарадах та  засіданнях виконавчих комітетів сільських та міських рад питання про стан виконавської дисципліни. Вжити заходів дисциплінарного впливу до осіб винних у протермінуванні виконання документів органів виконавчої влади.

                                                         Термін:  до 30 жовтня 2012 року

                                                                        Сільським, селищним, міським головам

6. Терміново забезпечити виконання доручень голови райдержадміністрації по підготовці до проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 20112 року та проінформувати райдержадміністрацію про проведену роботу.

                                                                 Термін: відповідно до визначених термінів

                                                         В.Мадею, О.Сліпецькій

7. Звернути увагу на виконання розпорядчих документів голови Старосамбірської райдержадміністрації щодо стану пасажирських перевезень на території Старосамбірського району та забезпечувати  своєчасне подання інформацій відповідно до встановлених термінів.

                                                                       Термін:  постійно

                                                          І.Марадю

8. Звернути увагу на виконання доручення голови Старосамбірської райдержадміністрації від 18.06.12р. №68/01-09 та забезпечити своєчасне надання щомісячної  інформації  відповідно до встановлених термінів.

                                                         Термін:  до кінця поточного року

Ю.Мрочку

9. Звернути увагу на виконання доручення голови Старосамбірської райдержадміністрації від 31.05.12р. №61/01-09 та доручення першого заступника голови райдержадміністрації від 22.03.12р. №29/01-09 і  забезпечити своєчасне надання щомісячної  інформації  відповідно до встановлених термінів.

                                                          Термін:  до кінця поточного року

В.Дмитрук

10. Готувати письмові нагадування керівникам служб, установ та організацій, розташованих за межами району, які допустили порушення термінів виконання  контрольних документів.

                                                                       Термін:  при потребі, постійно

11. Проводити  моніторинг стану роботи з контрольними документами у місцевих радах району та продовжити практику надання їм  методичної допомоги з питань організації контролю.

                                                        Термін: впродовж ІV кварталу 2012 року

                                                                       М.Году

12. Регулярно розглядати питання виконавської дисципліни на нарадах з працівниками апарату та юридичного відділу райдержадміністрації та інформувати голову райдержадміністрації про стан виконання контрольних документів для вжиття заходів щодо їх належного виконання на нарадах з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

                                                                       Термін:  постійно

 

                                                                                       Володимир Цегенько                        

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено