Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 19.10.2012 №380/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

19 жовтня 2012 року     Старий Самбір                                  №380/01-01

 

 

 

Про хід виконання будівельних робіт на об'єктах

соціально-культурного значення району

 

Відповідно до статті 6 пункту 5 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії від 16 жовтня 2012 року №34 “Про хід виконання будівельних робіт на об'єктах соціально-культурного значення району”:

1. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації І.Маковському, головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня" Ю.Войтіву в межах кошторисних призначень вжити заходи для забезпечення виконання запланованого обсягу робіт з поточного та капітального ремонту підвідомчих закладів.

2. Сільським головам сіл Трушевичі І.Косовському, Сусідовичі В.Канчузі:

2.1. Забезпечити виконання робіт з реалізації проектів, які визначені переможцями в обласному конкурсі мікропроектів у сфері енергоощадності у 2012 році.

2.2. Копії відповідних документів з виконання робіт по реалізації проектів, які визначені переможцями в обласному конкурсі мікропроектів у сфері енергоощадності у 2012 році подати в райдержадміністрацію до 10 грудня 2012 року.

3. Сільським головам сіл Тернава Я.Стебельському, Велика Лінина В.Нискогузу, Стрільбичі В.Яніву, Солянуватка В.Івашку, міському голові м.Старий Самбір І. Грисю:

3.1. Забезпечити виконання робіт із реалізації мікропроектів, які визначені переможцями Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки у 2012 році.

3.2. Копії відповідних документів з виконання робіт по реалізації проектів, які визначені переможцями Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки у 2012 році подати в райдержадміністрацію до 10 грудня 2012 року.

4. Сільському голові с.Міженець В.Брицькому забезпечити своєчасне, цільове та ефективне освоєння коштів обласного екологічного фонду та виконання робіт на об’єкті «Будівництво очисних споруд в с.Міженець» включеного в перелік першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету у 2012 році.

5. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам опрацювати та підготувати пропозиції для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку відповідно до Порядку підготовки, оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 20 серпня 2012 року №549/0/5-12.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в.о.першого заступника голови райдержадміністрації В. Стрижака.

 

 

                               

Голова райдержадміністрації                                                               В.Д.Цегенько

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено