Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №427/01-04 від 07.12.2020

Про внесення змін до показників районного

бюджету Старосамбірського району на 2020 рік

     Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від  30 листопада 2020 року №1123/0/5-20 «Про уточнення видатків на ремонт доріг за рахунок субвенцій з державного бюджету», рішення Старосамбірської районної ради 13 грудня 2019 року №598 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік», враховуючи Перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг за рахунок субвенції з державного бюджету за бюджетною програмою 3131260 «Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Львівської області на проведення капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг» у 2020 році, затверджений головою Львівської обласної державної адміністрації та погоджений Державним агентством автомобільних доріг України

       ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік:

 1.1. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік за кодом класифікації доходів 41055600 «Субвенція з місцевого бюджету на проведення капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 832000,00 (Вісімсот тридцять дві тисячі) гривень.

1.2. Збільшити бюджетні асигнування загального фонду районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік за КПКВК 3719542 «Субвенція з місцевого бюджету на проведення капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі в сумі 832000,00 (Вісімсот тридцять дві тисячі) гривень, головний розпорядник коштів – фінансове управління Старосамбірської районної державної адміністрації. Спрямувати кошти субвенції  Старосамбірській міській раді на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Гоголя в м. Старий Самбір Львівської області.

  1. Заступника начальника – начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л. І. внести відповідні зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.
  2. Старосамбірського міського голову Трухима І.С. внести відповідні зміни в кошторисні призначення та забезпечити цільове використання бюджетних коштів.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Батючка Р.М.

 

Голова               (ПІДПИС)                                                  П. НАЗАР

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено