Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №427/01-04 від 07.12.2020

Про внесення змін до показників районного

бюджету Старосамбірського району на 2020 рік

     Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від  30 листопада 2020 року №1123/0/5-20 «Про уточнення видатків на ремонт доріг за рахунок субвенцій з державного бюджету», рішення Старосамбірської районної ради 13 грудня 2019 року №598 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік», враховуючи Перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг за рахунок субвенції з державного бюджету за бюджетною програмою 3131260 «Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Львівської області на проведення капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг» у 2020 році, затверджений головою Львівської обласної державної адміністрації та погоджений Державним агентством автомобільних доріг України

       ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік:

 1.1. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік за кодом класифікації доходів 41055600 «Субвенція з місцевого бюджету на проведення капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 832000,00 (Вісімсот тридцять дві тисячі) гривень.

1.2. Збільшити бюджетні асигнування загального фонду районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік за КПКВК 3719542 «Субвенція з місцевого бюджету на проведення капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі в сумі 832000,00 (Вісімсот тридцять дві тисячі) гривень, головний розпорядник коштів – фінансове управління Старосамбірської районної державної адміністрації. Спрямувати кошти субвенції  Старосамбірській міській раді на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Гоголя в м. Старий Самбір Львівської області.

  1. Заступника начальника – начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л. І. внести відповідні зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.
  2. Старосамбірського міського голову Трухима І.С. внести відповідні зміни в кошторисні призначення та забезпечити цільове використання бюджетних коштів.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Батючка Р.М.

 

Голова               (ПІДПИС)                                                  П. НАЗАР

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини