Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 19.10.2012 №378/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

19 жовтня 2012 року        Старий Самбір                                  №378/01-01

Про стан пасажирських перевезень

на території Старосамбірського району

та готовність транспортних підприємств

до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років

Відповідно до статті 6 пункту 5 статті 13, пункту 2 статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  рішення Колегії від 16 жовтня 2012 року №32 “Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району та готовність транспортних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років”:

1. Керівникам автоперевізних підприємств:

1.1 Забезпечувати дотримання графіків руху пасажирських автомобільних перевезень, особливо у вихідні та святкові дні, місць зупинок, реагувати на звернення органів місцевого самоврядування та райдержадміністрації щодо впорядкування розкладів руху.

1.2 Використовувати на маршрутах технічно - справні, в належному стані транспортні засоби, які відповідають вимогам щодо перевезень пасажирів.

1.3. Здійснювати технічний огляд транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів, особливо в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

1.4. У відповідності до погодних умов в осінньо-зимовий період 2012-2013 років провести своєчасне встановлення на транспортних засобах, які здійснюють перевезення пасажирів, автомобільних шин з зимовими протекторами.

1.5. Забезпечити своєчасне інформування органів місцевого самоврядування району про зміни в маршрутах та розклад руху транспортних засобів. Забезпечувати своєчасну заміну транспортних засобів на маршрутах при поломках та виході їх з ладу.

1.6. Дотримуватися законодавства щодо перевезення  пільгових категорій населення  та школярів.

1.7. Дотримуватись законодавства про мову в салонах маршрутних транспортних засобів.

1.8. Звернути увагу водіям транспортних засобів на культуру обслуговування пасажирів,  недопустимість паління та розмов по телефону за кермом. З водіями регулярно проводити інструктаж стосовно культури обслуговування пасажирів та дотримання транспортної дисципліни.

1.9. Забезпечити розміщення в салонах транспортних засобів відомостей про перевізника та водія, який обслуговує маршрут.

2. Начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Г.Павлечко  забезпечувати своєчасне відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій населення.

3. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації С.Маковському, забезпечувати своєчасне відшкодування коштів за перевезення школярів.

4. Директору ТзОВ "Самбірське АТП-14608" І.Романяку, директору ПП "Транс-Спорт" В.Мадею, директору ПП "Авто-Стар" О.Сліпецькій,:

4.1. Вживати заходи для забезпечення належної роботи автостанцій в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

4.2. Забезпечити розміщення на автостанціях графіків руху та внесення відповідних змін до них.

5. Директору ТзОВ "Самбірське АТП-14608" І.Романяку, директору ПП "Транс-Спорт" В.Мадею, директору ПП "Авто-Стар" О.Сліпецькій, директору ПП «Тур-Авто» В.Кметику у відповідності до погодних умов в осінньо-зимовий період 2012/2013 років забезпечити роботу систем обігріву в салонах транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів та вживати заходи для забезпечення належного санітарного стану в салонах транспортних засобів.

        6. Начальнику філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор»  В.Гривнаку, начальнику філії «Турківська ДЕД» М.Яворському, начальнику філії «Самбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» Є.Оховичу, начальнику ВДАІ Старосамбірського району РВ ГУМВСУ у Львівській області М.Ляху продовжити роботу щодо облаштування необхідними наказовими, заборонними, попереджувальними та інформаційними дорожніми знаками, а також пристроями примусового зниження швидкості ділянок, вулиць і доріг населених пунктів у місцях концентрації можливих дорожньо-транспортних пригод за участі дітей, про що інформувати райдержадміністрацію щомісячно до 20 числа.

7. Начальнику ВДАІ Старосамбірського району РВ ГУМВСУ у Львівській області М.Ляху вживати заходи для забезпечення контролю за встановленням на транспортних засобах, які здійснюють перевезення пасажирів, автомобільних шин з зимовими протекторами та проведення технічного огляду.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в.о.першого заступника голови райдержадміністрації В. Стрижака.

 

                                  

Голова райдержадміністрації                                                      В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено