Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 19.10.2012 №376/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

19 жовтня 2012 року       Старий Самбір                                    №376/01-01

 

Про підсумки літнього оздоровлення

і відпочинку дітей  у 2012 році

Відповідно до  статті 6,  статті 13, пункту 2 статті 20  Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  пункту 2 статті 37 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 2 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»,  рішення Колегії райдержадміністрації від 16 жовтня 2012 року №30 «Про підсумки літнього оздоровлення і відпочинку дітей  у 2012 році»:

1. Начальнику відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації             С.Маковському:

1.1. Провести аналіз наявної кількості дітей в районі,  розробити пропозиції щодо забезпечення повного фінансування оздоровчої кампанії 2013 року та навчально-матеріальної бази оздоровчого табору «Карпати» Стрілківської ЗСШ І-ІІІ ступенів..

1.2. Вивчити можливість розміщення тематичних, профільних пришкільних відпочинкових таборів в освітніх округах у 2013 році.

1.3. Розглянути можливість та подати пропозиції щодо відкриття нових оздоровчих закладів. 

2.  Головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Ю.Войтіву:

2.1                  Здійснювати постійний контроль за забезпеченням ліками медпунктів пришкільних відпочинкових таборів.

2.2. До 25 жовтня 2012 року подати на ім'я голови райдержадміністрації інформацію про медичний стан, результати медичного обстеження школярів за звітний період та пропозиції щодо ефективного оздоровлення дітей  у 2013 році.

3. Відділу з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (І. Бегей) забезпечувати оздоровлення дітей в літніх таборах за межами району  пільгових категорій, дітей сиріт та позбавлених батьківської опіки, багатодітних та малозабезпечених сімей, обдарованих, талановитих  дітей, відповідно до рішень районної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді.

4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації З.Кутельмаха.

 

Голова райдержадміністрації                                                       В.Д. Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено