Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 19.10.2012 №374/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

19 жовтня 2012 року      Старий Самбір                                   №374/01-01

Про виконання Програми соціально-економічного

та культурного розвитку Старосамбірського району

за 9 місяців  2012 року

Відповідно до статті 6, пункту 2, статті 13, статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії від 16 жовтня 2012 року №27  “Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району  за 9 місяців 2012 року»:

1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити в межах компетенції та кошторисних призначень виконання завдань Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 рік.

2. Відділу економіки райдержадміністрації (М.Масляк) проводити моніторинг щодо реалізації завдань Програми та підготувати інформацію про її виконання за підсумками 2012 року.

3. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

3.1 Доопрацювати та встановити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів відповідно до вимог ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та щоквартально до 18 числа місяця, наступного за звітним інформувати райдержадміністрацію про кількість укладених договорів на пайову участь та суму отриманих від пайової участі замовника коштів.

3.2. Продовжити роботу щодо проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах комунальної власності, особливо поблизу навчальних закладів усіх форм акредитації про що інформувати райдержадміністрацію щомісячно до 15 числа.

3.3. Продовжити роботу щодо облаштування необхідними наказовими, заборонними, попереджувальними та інформаційними дорожніми знаками, а також пристроями примусового зниження швидкості ділянок вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів у місцях концентрації можливих дорожньо-транспортних пригод за участі дітей,  про що інформувати райдержадміністрацію щомісячно до 15 числа.

4. Сільським, селищним міським головам, директору ДП «Старосамбірське ДЛМГ» Ю.Мрочку, директору ДЛГП «Галсільліс» С.Куцю, керівнику Регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди» С.Зумеру опрацювати питання та підготувати запити на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в Львівській області з урахуванням прийнятих програмних питань, стратегічних цілей розвитку територій відповідно до п.2 Положення про порядок планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в Львівській області та подати головному управлінню економіки та промислової політики Львівської облдержадміністрації до 30 жовтня поточного року.

5. Міському голові м.Добромиль М.Матіяшу, селищному голові смт.Нижанковичі В.Смолінському:

5.1. Забезпечити цільове, своєчасне та в повному обсязі освоєння коштів субвенції з державного бюджету в передбачених кошторисними призначеннями обсягах на ремонт вулиць і доріг комунальної власності на об’єктах доріг включених в додатковий перелік об’єктів доріг комунальної власності, будівництво, реконструкція та ремонт яких у 2012 році проводиться за кошти з державного бюджету, згідно розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 14.09.2012 року №622/0/5-12.

5.2. Щомісячно до 30 числа інформувати райдержадміністрацію про використання додаткових коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг комунальної власності, фінансування яких у 2012 році здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, згідно форм звітності за кошти з державного бюджету.

6. Міському голові м. Старий Самбір І.Грисю, селищному голові смт.Стара Сіль О.Фолису, сільським головам с.Воля О.Фасоляк,   с.Лютовисько О.Зваричу, с.Стрілки В.Шостаку,  с.Тершів З.Головчаку:

6.1. Забезпечити цільове, своєчасне освоєння коштів субвенції із спеціального фонду обласного бюджету місцевим бюджетам області на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг, що належать до комунальної власності та забезпечити власне спів фінансування.

6.2. Щомісячно до 30 числа інформувати райдержадміністрацію про використання коштів спеціального фонду обласного бюджету місцевим бюджетам області на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг, що належать до комунальної власності, згідно форм звітності за кошти обласного бюджету.

            7. Директору ДП «Старосамбірське ДЛМГ» Ю.Мрочку, директору ДЛГП «Галсільліс» С.Куцю:

            7.1. Не допустити накопичення в лісових масивах легкозаймистих матеріалів природного та штучного походження.

7.2. Вживати заходи щодо захисту населених пунктів, розташованих поблизу  лісових масивів. Зокрема, проводити розчищення від сухої трави та чагарників ділянок місцевості, що прилягають до сільськогосподарських угідь та поновлення на них захисних мінереалізованих смуг для попередження розповсюдження вогню.

8. Начальнику філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор»  В.Гривнаку, начальнику філії «Турківська ДЕД» М.Яворському, начальнику філії «Самбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» Є.Оховичу, директору ТзОВ «Самбірське АТП-14608» І.Романяку, директору ПП «Авто-Стар» О.Сліпецькій, директору ПП «Транс-спорт» В.Мадею, начальнику Старосамбірського РЕМ А.Волощаку, начальнику філії Старосамбірське УЕГГ А.Хомичу,  начальнику служби цивільного захисту у Старосамбірському районі головного територіального управління МНС України у Львівській області І.Леськіву вжити заходи щодо посилення контролю за станом пожежної безпеки на транспортних комунікаціях, системах життєзабезпечення, об’єктах підвищеної небезпеки та в місцях масового перебування громадян, особливо в осінній пожеженебезпечний період, про що інформувати райдержадміністрацію до 20 листопада.

9. Сільським головам сіл:  Тернава Я.Стебельському, Велика Лінина В.Нискогузу, Стрільбичі М.Яніву, Солянуватка В.Івашку, міському голові міста Старий Самбір І.Грисю:

9.1. Забезпечити цільове, своєчасне та ефективне використання коштів субвенцій обласного бюджету переможцям конкурсу «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки» у 2012 році.

9.2. Копії відповідних документів для виконання робіт з реалізації проектів, які визначені переможцями Програми проведення обласного Конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки у 2012 році подати в райдержадміністрацію до 10 грудня 2012 року.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Голова райдержадміністрації                                          В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено