Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №405/01-04 від 25.11.2020

Про внесення змін до показників 

районного бюджету Старосамбірського

району на 2020 рік

                                                    

  Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Старосамбірської районної ради від 13 грудня 2019 року №598 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до показників загального фонду районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік:

   1.1. Внести зміни в рішення Старосамбірської районної ради від 6 лютого 2020 року №610 «Про внесення змін до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік»  - змінити джерело фінансування іншої субвенції заплановану Чаплівській сільській раді для співфінансування мікропроєкту «Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) с.Чаплі вул. Л.Українки, вул. Зелена, вул. Шкільна та с.Райнова вул. Шашкевича Старосамбірського району Львівської області за рахунок податків та зборів на доходи фізичних осіб  в сумі 50000 (П’ятдесят тисяч) гривень на вільний залишок коштів районного бюджету в сумі 50000 (П’ятдесят тисяч) гривень. Змінити джерело фінансування видатків запланованих на «Реконструкцію нежитлової будівлі опорного загальноосвітнього навчального закладу Старосамбірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника по вул. Шевченка в м. Старий Самбір Львівської області під інклюзивно-ресурсний центр» за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету в сумі 50000 (П’ятдесят тисяч) гривень на податки та збори на доходи фізичних осіб  в сумі 50000 (П’ятдесят тисяч) гривень.

1.2. Зменшити видатки «Програми співфінансування програм, проєктів  та мікропроєктів підтримки місцевих  ініціатив територіальних громад  та громадських організацій  Старосамбірського району на 2020 рік» за КПКВК 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету»  КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 50000 (П’ятдесят тисяч) гривень,  інша субвенція Чаплівській сільській раді передбачена на співфінансування мікропроєкту «Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) с.Чаплі       вул. Л.Українки, вул. Зелена, вул. Шкільна та с.Райнова вул.Шашкевича Старосамбірського району Львівської області, головний розпорядник коштів – фінансове управління Старосамбірської районної державної адміністрації.

1.3. Збільшити видатки «Програми сприяння  матеріально-технічного забезпечення Мостиського прикордонного загону на 2020 рік» за КПКВК 0219800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі  50000 (П’ятдесят тисяч) гривень.

1.4.  Внести зміни в  «Програму відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом у Старосамбірському районі на 2020 рік» зменшити видатки за КПКВК 0813033 «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян»  КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 40000 (Сорок тисяч) гривень,  збільшити видатки за КПКВК 0813035 «Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 40000 (Сорок тисяч) гривень.

  1. Фінансове управління Старосамбірської районної державної адміністрації внести відповідні зміни до районного бюджету з подальшим затвердженням на сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.
  2. Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, управління соціального захисту населення Старосамбірської районної державної адміністрації внести відповідні зміни в кошторисні призначення.
  3. Чаплівського сільського голову Тому А.О. внести відповідні зміни до показників місцевих бюджетів та забезпечити цільове використання коштів.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Батючка Р.М.

 

 

Голова             (ПІДПИС)                                        П. НАЗАР

 

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено