Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 12.10.2012 №368/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

12 жовтня 2012 року         Старий Самбір                                   №368/01-01

 

Про  розподіл     субвенції з державного  бюджету

на  проведення розрахунків  з  різниці в тарифах

Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18  Закону  України «Про місцеві державні  адміністрації», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від   4 жовтня 2012 року №673/0/5-12 «Про  розподіл     субвенції з  державного  бюджету  на  проведення  розрахунків  з  різниці в тарифах»

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (І.Комарницький):

1.1. Перерахувати  виділені кошти субвенції з  державного бюджету  місцевим   бюджетам по спеціальному фонду за КФК  100602 «Погашення заборгованості з  різниці в тарифах  на  теплову  енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування» КЕКВ 1310 «Субсидії та поточні трансферти  підприємствам  (установам, організаціям)   в жовтні 2012 року  в сумі  40000 (Сорок тисяч) гривень між місцевими бюджетами,  в т. ч. комунальному підприємству «Старосамбірське  МВКГ» в сумі  23000 (Двадцять три тисячі) гривень та комунальному підприємству «МВУЖКГ  м.Добромиль„ в сумі  17000 (Сімнадцять тисяч)  гривень.

1.2. Внести  відповідні зміни  в  показники  районного бюджету  на  2012 рік директору  комунального підприємства «Старосамбірське  МВКГ»  А.Чубу, директору комунального підприємства «МВУЖКГ  м.Добромиль» Т.Івашко  використати  кошти за  призначенням.

3. Контроль за виконанням розпорядження  залишаю за собою.

Т.в.о.голови  райдержадміністрації                                                     В.О.Стрижак

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено