Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №387/01-04 від 11.11.2020

Про внесення змін в Програму

матеріально-технічного забезпечення

Центру надання адміністративних

послуг у Старосамбірському районі

на 2020-2021 рр.

Відповідно до статі 6, пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про адміністративні послуги» та з метою забезпечення безперебійної роботи Центру надання адміністративних послуг

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до Програми матеріально-технічного забезпечення Центру надання адміністративних послуг у Старосамбірському районі, затвердженої рішенням Старосамбірської районної ради від 6 лютого 2020 року №609 на 2020 рік, а саме:

- у проекті кошторису видатків відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації зменшити видатки на послуги з системного супроводу, технічної підтримки, розвитку та модернізації інформаційної системи «Галерея послуг» та технічна підтримка функціонування програмного комплексу «Універсам послуг» в сумі 5000 (П’ять тисяч) грн. і відповідно збільшити видатки на оплату інших послуг (крім комунальних) (заправка тонера, поточний ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки) в сумі 5000 (П’ять тисяч) гривень.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Батючка Р.М.

 

Голова                         (Підпис)                                   П. НАЗАР

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено