Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №387/01-04 від 11.11.2020

Про внесення змін в Програму

матеріально-технічного забезпечення

Центру надання адміністративних

послуг у Старосамбірському районі

на 2020-2021 рр.

Відповідно до статі 6, пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про адміністративні послуги» та з метою забезпечення безперебійної роботи Центру надання адміністративних послуг

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до Програми матеріально-технічного забезпечення Центру надання адміністративних послуг у Старосамбірському районі, затвердженої рішенням Старосамбірської районної ради від 6 лютого 2020 року №609 на 2020 рік, а саме:

- у проекті кошторису видатків відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації зменшити видатки на послуги з системного супроводу, технічної підтримки, розвитку та модернізації інформаційної системи «Галерея послуг» та технічна підтримка функціонування програмного комплексу «Універсам послуг» в сумі 5000 (П’ять тисяч) грн. і відповідно збільшити видатки на оплату інших послуг (крім комунальних) (заправка тонера, поточний ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки) в сумі 5000 (П’ять тисяч) гривень.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Батючка Р.М.

 

Голова                         (Підпис)                                   П. НАЗАР

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини