Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення РДА від 03.10.2012 №108/01-09

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

доручЕННЯ

ГОЛОВИ районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 3 жовтня 2012 року      Старий Самбір                                 №108/01-09

Про забезпечення охорони програмно – апаратних комплексів системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільниць виборчого округу №125

Відповідно до частини  1 статті 51 Закону України «Про вибори народних депутатів України», постанови Центральної виборчої комісії від 26.01.2012року №18 «Про вимоги до приміщень окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, норми забезпечення виборчих комісій обладнанням, інвентарем, транспортними засобами і засобами зв’язку, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України», постанови Центральної виборчої комісії
від 20 жовтня 2009 року №171(із змінами, внесеними постановою ЦВК від 19.01.2012р. №4) «Про Порядок зберігання матеріальних цінностей, придбаних виборчими комісіями, комісіями з всеукраїнського референдуму за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів Президента України, народних депутатів України та всеукраїнського референдуму», постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №892 «Про Порядок здійснення відеоспостереження на виборчих дільницях з використанням засобів відеоспостереження, доступу та контролю за функціонуванням системи відеоспостереження під час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року»  з метою  охорони програмно – апаратних комплексів системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільницях виборчого округу №125 та сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень:

Сільським, селищним, міським головам,

І.Марадю, І.Леськіву, С.Маковському

1. Забезпечити охорону програмно – апаратних комплексів системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільниць виборчого округу №125, відповідно до додатку.

                                                                        Термін: до завершення виборів

Сільським, селищним, міським головам

2. Завести на виборчих дільницях журнали чергування та передачі програмно – апаратних комплексів системи відеоспостереження під охорону.

3. У разі виявлення пошкоджень в приміщеннях виборчої дільниці, програмно – апаратних комплексів системи відео спостереження інформувати  Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області та голову райдержадміністрації.

 Термін: негайно

                                                                                                                                  В.О.Стрижак

 

Додаток

до доручення голови

 райдержадміністрації

від 3 жовтня 2012 року

№108/01-09

ІНФОРМАЦІЯ

про забезпечення охороною програмно – апаратних

комплексів системи відео спостереження на

звичайних виборчих дільниць виборчого округу №125

 

№ з/п

№ виборчої дільниці

Адреса та місцезнаходження приміщення дільничної виборчої комісії

Забезпечує охороною

(Назва ДВК,  служби, установи)

Відповідальний

1

461317

вул.Лесі Українки, 8, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Служба ЦЗ у Старосамбірському районі ГТУ МНС України у Львівській області

Голова ДВК

(Н.Дутко)

Начальник служби

(І.Леськів)

2

461318

вул.Галицька, 36, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042., школа №1, к.1.

Дільнична виборча комісія

Добромильська ЗСШ І-ІІІст

Голова ДВК

(М.Босоневич) Директор школи

(Б.Керницький)

3

461319

вул.Шевченка, 14, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000., школа №1, музичний кабінет.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІст №1

Голова ДВК

(В.Корольчук) Директор школи

(Г.Нискогуз)

4

461320

вул.Листопадова, 9, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування «Прикарпаття»

Голова ДВК

(В.Кащій)

Керівник ГФ

(В.Лоїш)

5

461321

вул.Стуса, 22, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування козацьке товариство «Сотня ім. Б.Хмельницького» 

Голова ДВК

(Г.Будзар)

Керівник ГФ (Я.Тимчишин)

6

461322

вул.Самбірська, 123, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060., Читальня, к.1.

Дільнична виборча комісія

Служба ЦЗ у Старосамбірському районі ГТУ МНС України у Львівській області

Голова ДВК

(Л.Тритяк)

Начальник служби

(І.Леськів)

7

461323

пл.Перемоги, 11, смт Нижанковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(С.Богачик)

Селищний голова

смт.Нижанковичі (В.Смолінський)

8

461324

пл.Миру, 14, смт.Стара Сіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82066., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосолянська селищна рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(О.Білас)

Селищний голова

смт. Стара Сіль

(О.Фолис)

9

461325

вул.Шевченка, 122, с.Стара Ропа, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82068., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Служба ЦЗ у Старосамбірському районі ГТУ МНС України у Львівській області

Голова ДВК

(Н.Рудзінська) Начальник служби

(І.Леськів)

10

461326

вул.Центральна, 179, с.Біличі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82070., сільська рада, к.1.

Дільнична виборча комісія

Білицька сільська рада 

Голова ДВК

(Л.Марадь) Сільський голова  с.Біличі (І.Сеник)

11

461327

вул.Шевченка, 67, с.Болозів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82024., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Болозівська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(М.Сух)

Сільський голова  с.Болозів (О.Куляс)

12

461328

вул.Топольна, 137, с.Нижня Вовча, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82026., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(М.Литвин)

Начальник

(І.Марадь)

13

461329

вул.Зелена, 5, с.Боршевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(Р.Шашкевич)

Сільський голова с.Боршевичі

(М.Підганяк)

14

461330

вул.Центральна, 142, с.Библо, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Т.Підганяк)

Начальник

(І.Марадь)

15

461331

вул.Шевченка, 73, с.Велика Лінина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82075., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Великолінинська ЗСШ І-ІІІст

Голова ДВК

(М.Мирьо) Директор школи

(О.Нискогуз)

16

461332

вул.Шевченка, 6, с.Лаврів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82076., дитячий будинок, к.1.

Дільнична виборча комісія

Лаврівський дитячий будинок

Голова ДВК

(І.Дмитришин)

Директор дит.будинку

(М.Яворський)

17

461333

вул.Лесі Українки, 104, с.Великосілля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Великосільська ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(Г.Курчицька) Директор школи

(О.Марадь)

18

461334

вул.Центральна, 23, с.Соснівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Великосільська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Д.Шеремета)

Сільський голова с.Великосілля

(Й.Струтинський)

19

461335

вул.Центральна, 87, с.Велика Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82064., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(Д.Лісковацька)

Сільський голова с.Велика Сушиця (М.Середницький)

20

461336

вул.Хирівська, 62, с.Буньковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82065., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Буньковицька ЗСШ Іст.

Голова ДВК

(М.Савчак)

Директор школи

(О.Рапак)

21

461337

вул.Зарічна, 34, с.Заріччя, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Н.Мідянка)

Начальник

(І.Марадь)

22

461338

вул.Центральна, 27, с.Верхній Лужок, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82084., сільська рада, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(І.Лисак)

Сільський голова с.Верхній Лужок

(В.Дмитришин)

23

461339

вул.Центральна, 27, с.Бусовисько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82085., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Бусовиська ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(І.Сорока)

Директор школи

(І.Сорока)

24

461340

вул.Галицька, 52, с.Волошиново, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(М.Гавриляк)

Сільський голова

с.Волошиново

(М.Плахтиняк)

25

461341

вул.Зелена, 98, с.Росохи, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Сільська пожежна команда с.Волошиново

Голова ДВК

(Л.Андрієвська)

Сільський голова с.Волошиново (М.Плахтиняк)

26

461342

вул.Центральна, 70А, с.Воля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82083., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Волянська ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(І.Винарчик)

Директор школи

(І.Созанський)

27

461343

вул.Івана Франка, 40, с.Головецько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82094., сільська рада, к.1.

Дільнична виборча комісія

Головецька сільська рада

Голова ДВК

(Н.Федор)

 Сільський голова с.Головецько

(М.Катрич)

28

461344

вул.Підгірна, 1А, с.Бабино, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82095., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Бабинська ЗСШ Іст

Голова ДВК

(Л.Павелко)

 Директор школи

(М.Левицький)

29

461345

вул.Центральна, 93А, с.Грозьово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82093., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Грозівська ЗСШ І-ІІ ст.

Голова ДВК

(Т.Бісінгер)

Директор школи

(Н.Лопушанська)

30

461346

вул.Січових Стрільців, 18А, с.Виців, Старосамбірський р-н., Львівська обл., 82090., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Грозівська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(В.Фірич)

Сільський голова

с.Грозьово

(Ф.Поліжак)

31

461347

вул.Центральна, 44, с.Грушатичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82020., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Грушатицька сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(С.Фірко)

Сільський голова с.Грушатичі

(І.Партика)

32

461348

вул.Центральна, 72, с.Дешичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Дешицька ЗСШ Іст

Голова ДВК

(С.Щигель) Директор школи

(М.Боднар)

33

461349

вул.Саночанська, 37, с.Саночани, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Сільська пожежна команда с.Грушатичі

Голова ДВК

(Я.Гнатишак)

 Сільський голова с.Грушатичі

(І.Партика)

34

461350

вул.Центральна, 21А, с.Чижки,Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Чижківська ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(С.Барабан)

 Директор школи

(І.Баген)

35

461351

вул.Центральна, 1, с.Дроздовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010., сільська рада, к.1.

Дільнична виборча комісія

Дроздовицька сільська рада

Голова ДВК

(І.Гетюк)

Сільський голова с.Дроздовичі

(О.Турчак)

36

461352

вул.Центральна, 52, с.Вілюничі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010., магазин, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Б.Бурба)

Начальник

(І.Марадь)

37

461353

вул.Центральна, 54, с.Пацьковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., ФАП, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(І.Сокульський)

Начальник

(І.Марадь)

38

461354

вул.Центральна, 68, с.Княжпіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82044., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(Н.Загорбенська)

 Сільський голова с.Княжпіль

(О.Сива)

39

461355

вул.Центральна, 56, с.Кропивник, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Кропивницька ЗСШ Іст

Голова ДВК

(Г.Гарванко)

Директор школи

(І.Возняк)

40

461356

вул.І.Франка, 28, с.Мігово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82045., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(М.Мельник)

Начальник

(І.Марадь)

41

461357

вул.Стефаника, 1, с.Конів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Конівська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Т.Мамчак)

Сільський голова с.Конів

(Р.Громіш)

42

461358

вул.Центральна, 45, с.Товарна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(М.Мичуда)

Начальник

(І.Марадь)

43

461359

вул.Центральна, 45, с.Лютовиська,Старосамбірський р-н Львівська обл., 82030., початкова школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Лютовиська ЗСШ І-ІІІ ст.

Голова ДВК

(С.Малецький)

 Директор школи

(А.Горбей)

44

461360

вул.Центральна, 168, с.Биличі, Старосамбірський р-н Львівська обл., 82033., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Билицька ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(Н.Вовчок)

 Директор школи

(О.Куць)

45

461361

вул.Центральна, 127, с.Букова, Старосамбірський р-н Львівська обл., 82031., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Буковська ЗСШ І-ІІ ст.

Голова ДВК

(Н.Гірняк)

Директор школи

(Н.Гірняк)

46

461362

вул.Зелена, 5, с.Ракова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82032., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Раківська ЗСШ І-ІІІст

Голова ДВК

(С.Попович)

Директор школа

(В.Мельничок)

47

461363

вул.Миру, 4, с.Міженець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Міженецька сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Н.Лучко)

Сільський голова

м.Міженець

(В.Брицький)

48

461364

вул.Ягідна, 2, с.Зоротовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82014., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Сільська пожежна команда  с.Міженець

Голова ДВК

(Р.Турчак)

Сільський голова с.Міженець (В.Брицький)

49

461365

вул.Миру, 18Б, с.Стороневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Т.Ганкевич)

Начальник

(І.Марадь)

50

461366

вул.Шкільна, 1, с.Муроване, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055., сільська рада, к.1.

Дільнична виборча комісія

Мурованська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Л.Роп)

Сільський голова с.Муроване

(Я.Дідун)

51

461367

вул.Шевченка, 7, с.Березів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(О.Москаль)

Начальник

(І.Марадь)

52

461368

вул.Зелена, 20, с.Тарнавка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(М.Дідун)

Начальник

(І.Марадь)

53

461369

вул.Зелена, 48, с.Шумина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Шуминська ЗСШ І ст.

Голова ДВК

(Н.Пабирівський)

Директор школи

(Л.Кінаш)

54

461370

вул.Центральна, 168, с.Мшанець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090., сільська рада, к.1.

Дільнична виборча комісія

Мшанецька сільська рада

Голова ДВК

(О.Сисин)

Сільський голова с.Мшанець (М.Дилин)

55

461371

вул.Центральна, 39А, с.Галівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090., ФАП, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Т.Квіль)

Начальник

(І.Марадь)

56

461372

вул.Центральна, 71А, с.Плоске, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(М.Цицик)

Начальник

(І.Марадь)

57

461373

вул.Центральна, 51, с.Нове Місто, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Новоміська сільська рад, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Н.Кінаш)

Сільський голова с.Нове Місто

(П.Куляс)

58

461374

вул.Лесі Українки, 139, с.Боневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82023., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Боневицька ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(З.Ільчишин)

Директор школи

(В.Ковалишин)

59

461375

вул.Центральна, 6, с.Грабівниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Л.Григель)

Начальник

(І.Марадь)

60

461376

вул.Головна, 12, с.Комаровичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(В.Гиз)

Начальник

(І.Марадь)

61

461377

вул.Головна, 200, с.Посада-Новоміська, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(П.Гнат)

Начальник

(І.Марадь)

62

461378

вул.Сільська, 91А, с.Ріп’яна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096., сільська рада.

Дільнична виборча комісія

Ріп’янська сільська рада

Голова ДВК

(М.Левицький)

Сільський голова с.Ріпяна (Я.Нестер)

63

461379

вул.Сільська, 74А, с.Дністрик, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Дністрицька ЗСШ І ст.

Голова ДВК

(Б.Роман)

 Директор школи

(М.Богдан)

64

461380

вул.Сільська, 41,с.Смеречка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(О.Музичак)

Начальник

(І.Марадь)

65

461381

вул.Центральна, 1Б, с.Скелівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Скелівська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Г.Явірницький)

Сільський голова с.Скелівка (В.Цебеняк)

66

461382

вул.Засадки, 26, с.Засадки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Сільська пожежна команда с.Скелівка

Голова ДВК

(В.Гарванко)

 Сільський голова с.Скелівка (В.Цебеняк)

67

461383

вул.Самбірська, 80А, с.Слохині, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(М.Івасів)

Сільський голова с.Слохині

(В.Стебельський)

68

461384

вул.Самбірська, 39Б, с.Городовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82051., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Городовицька ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(Л.Собіль)

Директор школи

(І.Мельник)

69

461385

вул.Вишнева, 53А, с.Поляна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Н.Матейко)

Начальник

(І.Марадь)

70

461386

вул.Сонячна, 50, с.Сливниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060., приватний будинок, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Л.Коваленць)

Начальник

(І.Марадь)

71

461387

вул.Центральна, 164, с.Солянуватка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82040., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(Т.Кушей)

 Сільський голова

с.Солянуватка

(В.Івашко)

72

461388

вул.Центральна, 34, с.Губичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82041., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Служба ЦЗ у Старосамбірському районі ГТУ МНС України у Львівській області

Голова ДВК

(О.Гушуляк)

 Начальник  служби

(І.Леськів)

73

461389

вул.І.Франка, 113, с.Стар’ява, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(Г.Пожар)

Сільський голова

с.Стар’ява

(М.Потічний)

74

461390

вул.І.Франка, 64А, с.Катина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування

Голова ДВК

(Л.Паберівська)

Керівник ГФ

(Р.Гутей)

75

461391

вул.І.Франка, 94А, с.Лопушниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82063., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(І.Садовий)

Начальник

(І.Марадь)

76

461392

вул.Центральна, 15, с.Страшевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Страшевицька сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Л.Сліпець)

Сільський голова

с.Страшевичі (М.Ляхович)

77

461393

вул.Центральна, 115, с.Кобло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82082., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(І.Іванцюх)

Начальник

(І.Марадь)

78

461394

вул.Зелена, 44, с.Созань, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Служба ЦЗ у Старосамбірському районі ГТУ МНС України у Львівській області

Голова ДВК

(М.Миджин)

Начальник служби

(І.Леськів)

79

461395

вул.Шевченка, 10, с.Стрілки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Сільська пожежна команда с.Стрілки

Голова ДВК

(М.Карпа)

 Сільський голова с.Стрілки (В.Шостак)

80

461396

вул.Центральна, 40, с.Лопушанка-Хомина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Лопушанська ЗСШ Іст

Голова ДВК

(Н.Бучкович)

Директор школи

(В.Мукан)

81

461397

вул.Яблунева, 164, с.Стрільбичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82071., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Стрільбицька ЗСШ І-ІІІст

Голова ДВК

(Н.Крохтяк)

Директор школи

(М.Янів)

82

461398

вул.Центральна, 9А, с.Сусідовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82053., Народний дім, актова зала

Дільнична виборча комісія

Сусідовицька сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Н.Костан)

Сільський голова с.Сусідовичі

(В.Канчура)

83

461399

вул.Центральна, 112А, с.Надиби, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82054., школа.

Дільнична виборча комісія

Надибська ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(В.Піндрис)

Директор школи

(О.Кохан)

84

461400

вул.Центральна, 130, с.Терло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Громадське формування 

Голова ДВК

(В.Юркевич)

Сільський голова

с.Терло (М.Рудавський)

85

461401

вул.Центральна, 59, с.Максимівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(В.Терлецький)

Начальник

(І.Марадь)

86

461402

вул.Замкова,47А, с.Тернава, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82046., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Тернавська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(М.Волошин)

Сільський голова с.Тернава

(Я.Стебельський)

87

461403

вул.Центральна, 101А, с.П’ятниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Р.Кілочко)

Начальник

(І.Марадь)

88

461404

вул.Вокзальна, 70, с.Тершів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Тершівська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Н.Гривнак)

Сільський голова с.Тершів

(З.Головчак)

89

461405

вул.Надністрянська, 23, с.Завадка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073., ФАП, к.1.

Дільнична виборча комісія

Служба ЦЗ у Старосамбірському районі ГТУ МНС України у Львівській області

Голова ДВК

(О.Луць)

Начальник служби

(І.Леськів)

90

461406

вул.Лесі Українки, 6, с.Спас, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073., школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Спаська ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(Г.Грицак)

 Директор школи

(Н.Бучко)

91

461407

вул.Копача, 50, с.Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073., початкова школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Сушицька ЗСШ І ст

Голова ДВК

(Н.Миник)

Директор школи

(Г.Кальмук)

92

461408

вул.Центральна, 74, с.Тисовиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82091., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Тисовицька сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Л.Кирилич)

Сільський голова

с.Тисовиця

(М.Чигис)

93

461409

вул.Монастирська, 53, с.Топільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Топільницька сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(М.Гриб)

Сільський голова

с.Топільниця

(В.Голубець)

94

461410

вул.Центральна, 27, с.Недільна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(І.Сушко)

Начальник

(І.Марадь)

95

461411

вул.Центральна, 190, с.Торчиновичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Торчиновицька сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Л.Костик)

Сільський голова

с.Торчиновичі

(І.Проць)

96

461412

вул.Центральна, 14, с.Бачина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Н.Лешкович)

Начальник

(І.Марадь)

97

461413

вул.Центральна, 23, с.Морозовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080., гуртівня"Ліля", к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(П.Жагаляк)

Начальник

(І.Марадь)

98

461414

вул.Центральна, 23, с.Торгановичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(В.Бабірад)

Начальник

(І.Марадь)

99

461415

вул.Демократична, 35, с.Трушевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82016., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Трушевицька сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Г.Швець)

 Сільський голова

с.Трушевичі

(І.Косовський)

100

461416

вул.Галицька, 29А, с.Передільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82015., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(В.Процак)

Начальник

(І.Марадь)

101

461417

вул.Кільцева, 20, с.Підмостичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., приватний будинок, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Н.Зінкевич)

Начальник

(І.Марадь)

102

461418

вул.Центральна, 86А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Тур’ївська  сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Г.Стадник)

 Сільський голова

с.Тур’є

(В.Мисів)

103

461419

вул.Тур’є горішнє, 482А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087., початкова школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Тур’ївська ЗСШ Іст

Голова ДВК

(В.Минишин)

Директор школи

(О.Мартич)

104

461420

вул.Заділок, 354А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Г.Дуб)

Начальник

(І.Марадь)

105

461421

вул.Центральна, 41, с.Чаплі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Чаплівська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(Г.Тишик)

Сільський голова

с.Чаплі

(А.Тома)

106

461422

вул.Івана Франка, 53, с.Гуманець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82057., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Р.Павлішевський)

Начальник

(І.Марадь)

 

107

461423

вул.Іванів, 27, с.Іванів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Я.Липа)

Начальник

(І.Марадь)

108

461424

вул.Шашкевича, 56, с.Райнова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(П.Вільха)

Начальник

(І.Марадь)

109

461425

вул.Центральна, 179А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Ясенице-Замківська сільська рада, за окремим графіком чергування

Голова ДВК

(В.Дуб)

Сільська рада

с.Ясениця –Замкова

(М.Марусяк)

110

461426

вул.Центральна бічна, 433А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097, початкова школа, к.1.

Дільнична виборча комісія

Ясенице-Замківська ЗСШ І-ІІст

Голова ДВК

(А.Яворський)

Директор школи

(О.Шуркавська)

111

461427

вул.Центральна, 61А, с.Велика-Волосянка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097., Народний дім, к.1.

Дільнична виборча комісія

Старосамбірський РВ ГУМВС України у Львівській області

Голова ДВК

(Л.Паславська)

Начальник

(І.Марадь)

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                             М. Год

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено