Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №332/01-04 від 07.10.2020

Про внесення змін в додаток до розпорядження

голови райдержадміністрації від 27.05.2020 №207/01-04

  Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи лист головного управління ДПС у Львівській області від 28.09.2020 №7715/9/13-01-04-24-09, у зв’язку з кадровими змінами

   ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

   1.Вивести із складу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення :

       - Малецького Ігоря Володимировича – заступника начальника управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Самбірського управління Головного Управління  ДПС у Львівській області, члена  робочої групи.

       -  Петрівського Ігоря Дмитровича – заступника начальника  відділу адміністрування  податків і зборів з фізичних осіб Самбірського управління Головного Управління  ДПС у Львівській області, члена  робочої групи.

  1.   Увести до складу робочої групи:

      -  Малецького Ігоря Володимировича -  начальника Самбірського відділу податків і зборів  з фізичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Львівській області, члена  робочої групи, за згодою.

      - Петрівського Ігоря Дмитровича – заступника начальника Самбірського відділу податків і зборів з фізичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Львівській області, члена  робочої групи, за згодою.

 Голова        (ПІДПИС)                                                       П. НАЗАР

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини