Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №327/01-04 від 01.10.2020

Про внесення змін до показників районного

 бюджету Старосамбірського району на 2020 рік

        Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Старосамбірської районної ради від 13 грудня 2019 року № 598 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік», на виконання розпорядження голови Львівської обласної адміністрації  від 24.09.2020 №827/0/5-20 «Про розподіл субвенції», яка надійшла з державного бюджету для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет      

         ЗОБОВ’ЯЗУЮ :

         1.Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік:

    1.1. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету за кодом бюджетної класифікації 41055000 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 643000 (Шістсот сорок три тисячі) гривень.  

     1.2. Збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету за КПКВ 0212144 «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 643000 (Шістсот сорок три тисячі) гривень, головний розпорядник коштів – Старосамбірська районна державна адміністрація.           

  1. Заступника начальника-начальника бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації Петрівську Л.І. внести відповідні зміни до районного бюджету з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.

   3.Начальника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Дякун У.Я. внести відповідні зміни в кошторисні призначення.

   4.Генерального директора комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Медведя  І.О. внести відповідні зміни та забезпечити цільове використання коштів.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Батючка Р.М.

 

 Голова                (ПІДПИС)                                  П. НАЗАР         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини