Старосамбірська

районна державна адміністрація

проект розпорядження "Про виконання Програми соц.-екон. розвитку,,,,,,,,,"

                                                                       ПРОЕКТ

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

_____________________         Старий Самбір                                   __________

 

Про виконання Програми соціально-економічного

та культурного розвитку Старосамбірського району

за 9 місяців  2012 року

Відповідно до статті 6, пункту 2, статті 13, статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії від ____ жовтня 2012 року №_____ “Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району  за 9 місяців 2012 року»:

1. Керівникам управлінь, відділів райдержадміністрації забезпечити в межах компетенції та кошторисних призначень виконання завдань Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 рік.

2. Відділу економіки райдержадміністрації (М.Масляк) проводити моніторинг щодо реалізації завдань Програми та підготувати інформацію про її виконання за підсумками 2012 року.

3. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

3.1 Доопрацювати та встановити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів відповідно до вимог ст..40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та щоквартально до 18 числа місяця, наступного за звітним інформувати райдержадміністрацію про кількість укладених договорів на пайову участь та суму отриманих від пайової участі замовника коштів.

3.2. Продовжити роботу щодо проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах комунальної власності, особливо поблизу навчальних закладів усіх форм акредитації про що інформувати райдержадміністрацію щомісячно до 15 числа.

3.3. Продовжити роботу щодо облаштування необхідними наказовими, заборонними, попереджувальними та інформаційними дорожніми знаками, а також пристроями примусового зниження швидкості ділянок вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів у місцях концентрації можливих дорожньо-транспортних пригод за участі дітей  про що інформувати райдержадміністрацію щомісячно до 15 числа.

4. Сільським головам сіл  Тернава Я.Стебельському, Велика Лінина В.Нискогузу, Стрільбичі М.Яніву, Солянуватка В.Івашку, міському голові міста Старий Самбір І.Грисю забезпечити цільове, своєчасне та ефективне використання коштів субвенцій обласного бюджету переможцями конкурсу «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки» у 2012 році.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

                                 

 

 

Голова райдержадміністрації                                          В.Д.Цегенько

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено