Старосамбірська

районна державна адміністрація

проект розпорядження "Про захист прав дітей-сиріт......"(Для виконання рішення Колегії)

                                                    ПРОЕКТ

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

______________________         Старий Самбір                                    № ___________

 

Про захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Відповідно до пункту 6 статті 6, статті 13, статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії райдержадміністрації від «___»__________ 2012 року «Про захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»:

1.                      Службі у справах дітей Старосамбірської районної державної адміністрації (О.Досяк):

1.1.                 Посилити контроль за умовами проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім»ях опікунів, піклувальників та усиновлених дітей в сім»ях усиновителів.

1.2.                Двічі на рік проводити перевірки щодо утримання та виховання дітей в Хирівській школі-інтернат, Добромильській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат, Буківському дитячому будинку-інтернат, Стрілківській школі-інтернат, Лаврівському дитячому будинку, Добромильському та Нижанковицькому професійних ліцеях.

2. Старосамбірському районному центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді (М.Корпак):

 2.1.         Забезпечувати соціальний супровід та надання комплексу послуг    сім»ям опікунів, піклувальників які проживають на території Старосамбірського району

2.2. Подавати службі у справах дітей Старосамбірської районної державної адміністрації щорічно до 15 січня звіт про виконання соціального супроводу, надання комплексу послуг сім»ям опікунів, піклувальників.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення Старосамбірської районної державної адміністрації (Г.Павлечко) призначати та виплачувати державну соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Головному лікарю комунального закладу  Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»  (Ю. Войтів):

4.1. Забезпечити двічі на рік проходження медичного огляду дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та здійснення диспансерного нагляду за ними.

4.2. Подавати службі у справах дітей Старосамбірської районної державної адміністрації щорічно до 15 січня звіт про стан здоров»я дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5. Відділу у справах сім»ї, молоді та спорту Старосамбірської районної державної адміністрації (І. Бегей) щороку  забезпечувати пільговим оздоровленням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

6. Начальнику Старосамбірського РВ ГУМВС України у Львівській області І.Марадю подавати службі у справах дітей Старосамбірської районної державної адміністрації щорічно до 15 січня звіт про відсутність проявів асоціативної поведінки з боку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та опікунів, піклувальників.

7. Відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації (С.Маковський) посилити контроль за умовами навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в навчальних закладах району.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації З.Кутельмаха.

 

 

 

 

Голова  райдержадміністрації                                            В. Д. Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено