Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №295/01-04 від 04.09.2020

Про внесення змін до показників  районного

бюджету Старосамбірського району на

2020 рік

 Відповіідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Старосамбірської районної ради від 13 грудня 2019 року №598 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 21 серпня 2020 року №669/0/5-20 «Про субвенції на виплату грошової компенсації для отримання житла», з метою забезпечення ефективного використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату окремим категоріям громадян грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік:

1.1. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік за кодом класифікації доходів 41050400 «Субвенція з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5 - 8пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I - II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11 - 14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 758775,43 (Сімсот п’ятдесят вісім тисяч сімсот сімдесят п’ять гривень 43 копійки).

1.2. Збільшити бюджетні асигнування спеціального фонду районного бюджету Старосамбірського району на 2020 рік за КПКВК 0813221 «Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5 - 8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I - II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11 - 14частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов» по КЕКВ 3240 «Капітальні трансферти населенню» в сумі 758775,43 (Сімсот п’ятдесят вісім тисяч сімсот сімдесят п’ять гривень 43 копійки), головний розпорядник коштів – управління соціального захисту населення Старосамбірської райдержадміністрації.

  1. Заступника начальника-начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л. І. внести відповідні зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.

3.Начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С. І. внести відповідні зміни в кошторисні призначення та забезпечити цільове використання бюджетних коштів.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Батючка Р. М.

                                                                                                  

 

Голова          (ПІДПИС)                                                  П. НАЗАР

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини