Старосамбірська

районна державна адміністрація

проект розпорядження "Про готовність бюджетних устано до роботи в зсінньо-зимовий період,,,

                                                             ПРОЕКТ

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

_____________________         Старий Самбір                                   __________

 

Про готовність бюджетних установ, підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та дорожнього господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років

Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,  рішення Колегії райдержадміністрації від 16 жовтня 2012 року №____ «Про готовність бюджетних установ, підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та  дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років»:

1. Начальнику відділу культури райдержадміністрації П.Юрчику,   начальнику відділу освіти райдержадміністрації С.Маковському, головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Ю.Войтіву:

1.1. Забезпечити виконання заходів з підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років.

1.2. Забезпечити придбання необхідної кількості твердого палива для підтримання визначеного температурного режиму в підвідомчих установах. Провести експертизу якості закупленого палива. 

1.3. Забезпечити отримання відповідних дозволів на запуск котелень.

2. Начальнику “Турківської ДЕД” М.Яворському, начальнику філії Самбірський райавтодор ДП «Львівоблавтодор» Є.Оховичу, начальнику філії Старосамбірський райавтодор ДП «Львівоблавтодор» В.Гривнаку:

2.1. Підготувати необхідну кількість підсипного матеріалу на дорогах району.

2.2. Забезпечити технічну готовність автотранспорту до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років та наявність відповідного резерву паливно-мастильних матеріалів.

 3. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам, керівникам підприємств, установ та організацій – власникам прибудинкових територій вжити заходи для заготівлі підсипного матеріалу.

 4. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам, начальнику  “Турківської ДЕД” М.Яворському, начальнику філії Самбірський райавтодор ДП «Львівоблавтодор» Є. Оховичу, начальнику філії Старосамбірський райавтодор ДП «Львівоблавтодор» В. Гривнаку завершити до 30 жовтня 2012 року  комісійне обстеження аварійних і сухостійних дерев, які  знаходяться поблизу доріг державного, місцевого значення, вулиць та у паркових зонах населених пунктів району та впливають на транспортні комунікації, інженерні мережі, будівлі (споруди), створюють загрозу безпечному проживанню та життєдіяльності населення.

5. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам, начальнику  “Турківської ДЕД” М.Яворському, начальнику філії Самбірський райавтодор ДП «Львівоблавтодор» Є. Оховичу, начальнику філії Старосамбірський райавтодор ДП «Львівоблавтодор» В. Гривнаку, начальнику Старосамбірського РЕМ А.Волощаку, начальнику КП «Старий Самбіртеплокомуненерго» М. Клибанику, начальнику КП «Старосамбірське МВКГ» А.Чубу, начальнику філії «Старосамбірське управління по експлуатації газового господарства» А. Хомичу забезпечити виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років та повну технічну готовність об’єктів.

6. Начальнику філії «Старосамбірське управління по експлуатації газового господарства» А.Хомичу вжити заходи для збільшення лімітів газопостачання для Старосамбірського району в опалювальний період  2012 - 2013 років.

7. Міським головам міст Старий Самбір І. Грисю, Добромиль М.Матіяшу, Хирів І.Голубцю переглянути питання тарифів на теплопостачання, водопостачання та водовідведення, а також забезпечити виділення коштів на дотації з міського бюджету.

8. Сільським, селищним, міським головам, керівникам бюджетних установ району:

8.1. Забезпечити готовність бюджетних установ на підвідомчих територіях до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

8.2. Вживати заходи для забезпечення споживання енергоресурсів та комунальних послуг в межах затверджених бюджетних призначень в натуральному та грошовому виразі. 

9.  Начальнику КП «Старий Самбіртеплокомуненерго»  М. Клибанику:

9.1. Провести пробний запуск систем теплопостачання.

9.2. Забезпечити котельні лічильниками та коректорами газу.

9.3. Вжити заходи для погашення існуючої заборгованості за газ та заключення угоди на його постачання.

10. Начальнику КП «Старий Самбіртеплокомуненерго»  М.Клибанику, начальнику КП «Старосамбірське МВКГ» А.Чубу:

10.1.  Вжити заходи для забезпечення резервного живлення.

10.2. Постійно вживати заходи для погашення заборгованості за спожите теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

11. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на в.о. першого заступника голови райдержадміністрації В.Стрижака.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                   В. Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено