Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення РДА від 11.09.2012 №101/01-09

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

доручЕННЯ

ГОЛОВИ районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 11 вересня  2012 року             Старий Самбір                                 №101/01-09

Про матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць району для проведення виборів народних депутатів України у 2012 році

Відповідно до частини  1 статті 51 Закону України «Про вибори народних депутатів України», постанови Центральної виборчої комісії від 26.01.2012року №18 «Про вимоги до приміщень окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, норми забезпечення виборчих комісій обладнанням, інвентарем, транспортними засобами і засобами зв’язку, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України», постанови Центральної виборчої комісії
від 20 жовтня 2009 року №171(із змінами, внесеними постановою ЦВК від 19.01.2012р. №4) «Про Порядок зберігання матеріальних цінностей, придбаних виборчими комісіями, комісіями з всеукраїнського референдуму за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів Президента України, народних депутатів України та всеукраїнського референдуму» та з метою сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень:

                                                                                                                                                                     С.Маковському

1. Передати на час проведення чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року комп’ютерну техніку загальноосвітніх шкіл району міським, селищним та  сільським радам, згідно додатку.

2. Передачу комп’ютерної техніки провести відповідно до акту приймання-передачі матеріальних цінностей (форма №1).

 Термін: до 25 вересня 2012 року

                                                                                                                                                         Міським, селищним та   сільським головам

3. Прийняту на зберігання, вказану в п.1, комп’ютерну техніку передати дільничним виборчим комісіям.

4. Передачу провести відповідно до акту приймання-передачі матеріальних цінностей (форма №2).

 Термін: до 28 вересня 2012р

 

 

 

Володимир Цегенько               


                                                                                                                                                                                           Додаток

                                                                                                                                                                                           до доручення голови

                                                                                                                                                                                           райдержадміністрації

                                                                                                                                                                                           11 вересня 2012 року

                                                                                                                                                                                           №101/01-09

СПИСОК

звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі виборчого округу №125,

що забезпечуються комп’ютерною технікою відділом освіти рай   держадміністрації

№ з/п

№ виборчої дільниці

Опис меж виборчої дільниці

Адреса та місцезнаходження приміщення дільничної виборчої комісії

Забезпечення комп’ютером та принтером

Назва ЗСШ

кількість

Звичайні виборчі дільниці на постійній основі

1

461317

м.Добромиль - вул.Базарна, вул.Вишнева, вул.Глухого, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зелена бічна, вул.Івасюка, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Листопадова, вул.Пасічна, вул.Салінарна, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Торгова, вул.Чехова, пл.Ринок

вул.Лесі Українки, 8, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042., Народний дім, к.1.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІ ст

1

2

461318

м.Добромиль - вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки бічна, вул.Мазепи, вул.Міцкевича, вул.Ольги Кобилянської, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Хирівська, вул.Шевченка

вул.Галицька, 36, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042., школа №1, к.1.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІ ст

1

3

461319

м.Старий Самбір - вул.Вітовського, вул.Героїв Берестечка, вул.Заньковецької, вул.Козацька, вул.Крута, вул.Л.Галицького: 1-82; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Орла, вул.Проектна, вул.Промислова, вул.Ровдича, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Святомиколаївська, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Чайковського, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Яблунева

вул.Шевченка, 14, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000., школа №1, музичний кабінет.

Старосамбірська ЗСШ  №1 І-ІІІ ст

1

4

461320

м.Старий Самбір - вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Вишневий провулок, вул.Гайова, вул.Гоголя, вул.Дашо, вул.Дністрова, вул.Довбуша, вул.Дрогобицька, вул.Дрогобицька бічна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зиблікевича, вул.Івана Франка, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Коцюбинського, вул.Л.Галицького: 83-234; вул.Лепкого, вул.Лесі Українки, вул.Листопадова, вул.Мазепи, вул.О.Ольжича, вул.Помаранчевої революції, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Шептицького, пл.Ринок

вул.Листопадова, 9, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000., Народний дім, к.1.

Старосамбірська ЗСШ  №2 І-ІІІ ст

1

5

461321

м.Хирів - вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.В.Івасюка, вул.Галана, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Добромильська, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Підгірна, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Шкільна, вул.Шухевича, пл.Галицька

вул.Стуса, 22, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060., Народний дім, к.1.

Хирівська ЗСШ 

І-ІІІ ст

1

6

461322

м.Хирів - вул.Берези, вул.Гагаріна, вул.Давниця, вул.Дорошенка, вул.Злуки, вул.Лесі Українки, вул.Н.Левицького, вул.Полуботка, вул.Садова, вул.Самбірська, вул.Самбірська бічна, вул.Стадіонна, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шевченка бічна, вул.Шептицького, вул.Ярослава Мудрого, вул.9 Травня

вул.Самбірська, 123, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060., Читальня, к.1.

Хирівська ЗСШ 

І-ІІІ ст

1

7

461323

смт Нижанковичі

пл.Перемоги, 11, смт Нижанковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., Народний дім, к.1.

Нижанковицька ЗСШ 

І-ІІІ ст

1

8

461324

смт Стара Сіль

пл.Миру, 14, смт Стара Сіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82066., Народний дім, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

9

461325

с.Стара Ропа, с.Тварі

вул.Шевченка, 122, с.Стара Ропа, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82068., Народний дім, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

10

461326

с.Біличі

вул.Центральна, 179, с.Біличі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82070., сільська рада, к.1.

Білицька ЗСШ І-ІІст

1

11

461327

с.Болозів

вул.Шевченка, 67, с.Болозів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82024., Народний дім, к.1.

Болозівська ЗСШ

І-ІІст

1

12

461328

с.Нижня Вовча

вул.Топольна, 137, с.Нижня Вовча, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82026., Народний дім, к.1.

Болозівська ЗСШ

І-ІІст

1

13

461329

с.Боршевичі

вул.Зелена, 5, с.Боршевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., Народний дім, к.1.

Нижанковицька ЗСШ 

І-ІІІ ст

1

14

461330

с.Библо

вул.Центральна, 142, с.Библо, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., Народний дім, к.1.

Нижанковицька ЗСШ 

І-ІІІ ст

1

15

461331

с.Велика Лінина

вул.Шевченка, 73, с.Велика Лінина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82075., школа, к.1.

Векликолінинська

І-ІІІст

1

16

461332

с.Лаврів

вул.Шевченка, 6, с.Лаврів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82076., дитячий будинок, к.1.

Лаврівський дитячий будинок

1

17

461333

с.Великосілля, с.Потік

вул.Лесі Українки, 104, с.Великосілля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074., школа, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» с.Велика Лінина

1

18

461334

с.Соснівка, с.Тиха

вул.Центральна, 23, с.Соснівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074., Народний дім, к.1.

Великосільська ЗСШ

І-ІІст

1

19

461335

с.Велика Сушиця

вул.Центральна, 87, с.Велика Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82064., Народний дім, к.1.

Хирівська ЗСШ І-ІІІст

1

20

461336

с.Буньковичі

вул.Хирівська, 62, с.Буньковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82065., школа, к.1.

Хирівська ЗСШ І-ІІІст

1

21

461337

с.Заріччя

вул.Зарічна, 34, с.Заріччя, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060., Народний дім, к.1.

Хирівська ЗСШ І-ІІІст

1

22

461338

с.Верхній Лужок

вул.Центральна, 27, с.Верхній Лужок, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82084., сільська рада, к.1.

Верхньолужоцька

 ЗСШ І-ІІ ст

1

23

461339

с.Бусовисько

вул.Центральна, 27, с.Бусовисько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82085., школа, к.1.

Верхньолужоцька

ЗСШ І-ІІ ст

1

24

461340

с.Волошиново

вул.Галицька, 52, с.Волошиново, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072., Народний дім, к.1.

Білицька ЗСШ  І-ІІ ст

1

25

461341

с.Росохи

вул.Зелена, 98, с.Росохи, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072., Народний дім, к.1.

Терлівська ЗСШ І-ІІст

1

26

461342

с.Воля

вул.Центральна, 70А, с.Воля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82083., школа, к.1.

Волянська ЗСШ І-ІІ ст

1

27

461343

с.Головецько, с.Гвоздець

вул.Івана Франка, 40, с.Головецько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82094., сільська рада, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

28

461344

с.Бабино

вул.Підгірна, 1А, с.Бабино, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82095., школа, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

29

461345

с.Грозьово

вул.Центральна, 93А, с.Грозьово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82093., школа, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

30

461346

с.Виців

вул.Січових Стрільців, 18А, с.Виців, Старосамбірський р-н., Львівська обл., 82090., Народний дім, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

31

461347

с.Грушатичі

вул.Центральна, 44, с.Грушатичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82020., Народний дім, к.1.

Чижківська ЗСШ І-ІІст

1

32

461348

с.Дешичі

вул.Центральна, 72, с.Дешичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021., школа, к.1.

Чижківська ЗСШ І-ІІст

1

33

461349

с.Саночани

вул.Саночанська, 37, с.Саночани, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021., Народний дім, к.1.

Чижківська ЗСШ І-ІІст

1

34

461350

с.Чижки

вул.Центральна, 21А, с.Чижки,Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021., школа, к.1.

 

Чижківська ЗСШ І-ІІст

1

35

461351

с.Дроздовичі

вул.Центральна, 1, с.Дроздовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010., сільська рада, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад о.І.Могильницького» с.Міженець

1

36

461352

с.Вілюничі

вул.Центральна, 52, с.Вілюничі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010., магазин, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад о.І.Могильницького» с.Міженець

1

37

461353

с.Пацьковичі

вул.Центральна, 54, с.Пацьковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., ФАП, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад о.І.Могильницького» с.Міженець

1

38

461354

с.Княжпіль

вул.Центральна, 68, с.Княжпіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82044., Народний дім, к.1.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІ ст

1

39

461355

с.Кропивник

вул.Центральна, 56, с.Кропивник, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042., школа, к.1.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІ ст

1

40

461356

с.Велике, с.Мігово

вул.І.Франка, 28, с.Мігово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82045., Народний дім, к.1.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІ ст

1

41

461357

с.Конів

вул.Стефаника, 1, с.Конів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025., Народний дім, к.1.

Болозівська ЗСШ

І-ІІст

1

42

461358

с.Товарна

вул.Центральна, 45, с.Товарна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025., Народний дім, к.1.

Болозівська ЗСШ

І-ІІст

1

43

461359

с.Лютовиська

вул.Центральна, 45, с.Лютовиська,Старосамбірський р-н Львівська обл., 82030., початкова школа, к.1.

Лютовиська ЗСШ

І-ІІст

1

44

461360

с.Биличі

вул.Центральна, 168, с.Биличі, Старосамбірський р-н Львівська обл., 82033., школа, к.1.

Билицька ЗСШ І-ІІст

1

45

461361

с.Букова

вул.Центральна, 127, с.Букова, Старосамбірський р-н Львівська обл., 82031., школа, к.1.

Лютовиська ЗСШ

І-ІІст

1

46

461362

с.Ракова

вул.Зелена, 5, с.Ракова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82032., школа, к.1.

Раківська ЗСШ І-ІІІст

1

47

461363

с.Міженець

вул.Миру, 4, с.Міженець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад о.І.Могильницького» с.Міженець

1

48

461364

с.Зоротовичі

вул.Ягідна, 2, с.Зоротовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82014., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад о.І.Могильницького» с.Міженець

1

49

461365

с.Стороневичі

вул.Миру, 18Б, с.Стороневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад о.І.Могильницького» с.Міженець

1

50

461366

с.Муроване

вул.Шкільна, 1, с.Муроване, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055., сільська рада, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

51

461367

с.Березів

вул.Шевченка, 7, с.Березів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055., Народний дім, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

52

461368

с.Тарнавка

вул.Зелена, 20, с.Тарнавка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055., Народний дім, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

53

461369

с.Шумина

вул.Зелена, 48, с.Шумина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055., школа, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

54

461370

с.Мшанець

вул.Центральна, 168, с.Мшанець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090., сільська рада, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

55

461371

с.Галівка

вул.Центральна, 39А, с.Галівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090., ФАП, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

56

461372

с.Плоске

вул.Центральна, 71А, с.Плоске, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090., Народний дім, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

57

461373

с.Нове Місто, с.Городисько

вул.Центральна, 51, с.Нове Місто, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022., Народний дім, к.1.

Новоміська ЗСШ

І-ІІІст

1

58

461374

с.Боневичі

вул.Лесі Українки, 139, с.Боневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82023., школа, к.1.

Новоміська ЗСШ

І-ІІІст

1

59

461375

с.Грабівниця

вул.Центральна, 6, с.Грабівниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022., Народний дім, к.1.

Новоміська ЗСШ

І-ІІІст

1

60

461376

с.Комаровичі

вул.Головна, 12, с.Комаровичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022., Народний дім, к.1.

Новоміська ЗСШ

І-ІІІст

1

61

461377

с.Посада-Новоміська

вул.Головна, 200, с.Посада-Новоміська, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022., Народний дім, к.1.

Новоміська ЗСШ

І-ІІІст

1

62

461378

с.Ріп’яна

вул.Сільська, 91А, с.Ріп’яна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096., школа, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

63

461379

с.Дністрик

вул.Сільська, 74А, с.Дністрик, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096., школа, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

64

461380

с.Смеречка

вул.Сільська, 41,с.Смеречка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096., Народний дім, к.1.

Головецька ЗСШ

 І-ІІІст

1

65

461381

с.Скелівка, с.Глибока

вул.Центральна, 1Б, с.Скелівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад» с.Скелівка

1

66

461382

с.Засадки

вул.Засадки, 26, с.Засадки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад» с.Скелівка

1

67

461383

с.Слохині

вул.Самбірська, 80А, с.Слохині, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050., Народний дім, к.1.

Хирівський НВК «Школа-інтернат-дошкільний навчальний заклад Вл. і. Хоми» м. Хирів

1

68

461384

с.Городовичі

вул.Самбірська, 39Б, с.Городовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82051., школа, к.1.

Хирівський НВК «Школа-інтернат-дошкільний навчальний заклад Вл. і. Хоми» м. Хирів

1

69

461385

с.Поляна(Слохинівська с/р)

вул.Вишнева, 53А, с.Поляна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050., Народний дім, к.1.

Хирівський НВК «Школа-інтернат-дошкільний навчальний заклад Вл. і. Хоми» м. Хирів

1

70

461386

с.Сливниця

вул.Сонячна, 50, с.Сливниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060., приватний будинок, к.1.

Хирівський НВК «Школа-інтернат-дошкільний навчальний заклад Вл. і. Хоми» м. Хирів

1

71

461387

с.Солянуватка

вул.Центральна, 164, с.Солянуватка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82040., Народний дім, к.1.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІ ст

1

72

461388

с.Губичі

вул.Центральна, 34, с.Губичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82041., Народний дім, к.1.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІ ст

1

73

461389

с.Старява

вул.І.Франка, 113, с.Старява, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад ім.. Я.Войтіва» с. Стар’ява

1

74

461390

с.Катина

вул.І.Франка, 64А, с.Катина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062., Народний дім, к.1.

Лопушницька І-ІІст

1

75

461391

с.Лопушниця

вул.І.Франка, 94А, с.Лопушниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82063., Народний дім, к.1.

Лопушницька І-ІІст

1

76

461392

с.Страшевичі

вул.Центральна, 15, с.Страшевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081., Народний дім, к.1.

Волянська І-ІІст

1

77

461393

с.Кобло

вул.Центральна, 115, с.Кобло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82082., Народний дім, к.1.

Волянська І-ІІст

1

78

461394

с.Созань

вул.Зелена, 44, с.Созань, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081., Народний дім, к.1.

Волянська І-ІІст

1

79

461395

с.Стрілки

вул.Шевченка, 10, с.Стрілки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092., Народний дім, к.1.

Стрілківська ЗСШ

 І-ІІІст

1

80

461396

с.Лопушанка-Хомина

вул.Центральна, 40, с.Лопушанка-Хомина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092., школа, к.1.

Стрілківська ЗСШ

 І-ІІІст

1

81

461397

с.Стрільбичі

вул.Яблунева, 164, с.Стрільбичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82071., школа, к.1.

Стрільбицька ЗСШ

І-ІІІст

1

82

461398

с.Сусідовичі

вул.Центральна, 9А, с.Сусідовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82053., Народний дім, актова зала

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад» с.Скелівка

1

83

461399

с.Надиби

вул.Центральна, 1, с.Надиби, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82054., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад» с.Скелівка

1

84

461400

с.Терло

вул.Центральна, 130, с.Терло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069., Народний дім, к.1.

Терлівська ЗСШ І-ІІст

1

85

461401

с.Максимівка

вул.Центральна, 59, с.Максимівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069., Народний дім, к.1.

Терлівська ЗСШ І-ІІст

1

86

461402

с.Тернава, с.Поляна(Тернавська с/р)

вул.Замкова,47А, с.Тернава, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82046., Народний дім, к.1.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІ ст

1

87

461403

с.П’ятниця, с.Рожеве

вул.Центральна, 101А, с.П’ятниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042., Народний дім, к.1.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІ ст

1

88

461404

с.Тершів

вул.Вокзальна, 70, с.Тершів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073., Народний дім, к.1.

Старосамбірська ЗСШ  №1 І-ІІІ ст

1

89

461405

с.Завадка

вул.Надністрянська, 23, с.Завадка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073., ФАП, к.1.

Старосамбірська ЗСШ  №1 І-ІІІ ст

1

90

461406

с.Спас

вул.Лесі Українки, 6, с.Спас, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073., школа, к.1.

Старосамбірська ЗСШ  №1 І-ІІІ ст

1

91

461407

с.Сушиця

вул.Копача, 50, с.Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073., Народний дім, к.1.

Старосамбірська ЗСШ  №1 І-ІІІ ст

1

92

461408

с.Тисовиця

вул.Центральна, 74, с.Тисовиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82091., Народний дім, к.1.

Стрілківська ЗСШ

 І-ІІІст

1

93

461409

с.Топільниця

вул.Монастирська, 53, с.Топільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086., Народний дім, к.1.

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІст

1

94

461410

с.Недільна

вул.Центральна, 27, с.Недільна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086., Народний дім, к.1.

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІст

1

95

461411

с.Торчиновичі

вул.Центральна, 190, с.Торчиновичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» с.Торгановичі

1

96

461412

с.Бачина

вул.Центральна, 14, с.Бачина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» с.Торгановичі

1

97

461413

с.Морозовичі

вул.Центральна, 23, с.Морозовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080., гуртівня"Ліля", к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» с.Торгановичі

1

98

461414

с.Торгановичі

вул.Центральна, 23, с.Торгановичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080., Народний дім, к.1.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» с.Торгановичі

1

99

461415

с.Трушевичі

вул.Демократична, 35, с.Трушевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82016., Народний дім, к.1.

Нижанковицька ЗСШ 

І-ІІІ ст

1

100

461416

с.Передільниця

вул.Галицька, 29А, с.Передільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82015., Народний дім, к.1.

Нижанковицька ЗСШ 

І-ІІІ ст

1

101

461417

с.Підмостичі

вул.Кільцева, 20, с.Підмостичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., приватний будинок, к.1.

Нижанковицька ЗСШ 

І-ІІІ ст

1

102

461418

с.Тур’є - вул.Горянка, вул.Центральна

вул.Центральна, 86А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087., Народний дім, к.1.

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІст

1

103

461419

с.Тур’є - вул.Тур’є горішнє

вул.Тур’є горішнє, 482А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087., початкова школа, к.1.

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІст

1

104

461420

с.Тур’є - вул.Заділок, вул.Річна

вул.Заділок, 354А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087., Народний дім, к.1.

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІст

1

105

461421

с.Чаплі

вул.Центральна, 41, с.Чаплі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056., Народний дім, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

106

461422

с.Гуманець, с.Павлівка

вул.Івана Франка, 53, с.Гуманець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82057., Народний дім, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

107

461423

с.Іванів

вул.Іванів, 27, с.Іванів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056., Народний дім, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

108

461424

с.Райнова

вул.Шашкевича, 56, с.Райнова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056., Народний дім, к.1.

НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад Героя України В.Чорновола» с.Стара Сіль

1

109

461425

с.Ясениця-Замкова - вул.Центральна, вул.Центральна бічна: 65-384;

вул.Центральна, 179А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097., Народний дім, к.1.

Ясенице- Замківська ЗСШ І-ІІст

1

110

461426

с.Ясениця-Замкова - вул.Центральна бічна: 386-494;

вул.Центральна бічна, 433А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097., школа, к.1.

Ясенице- Замківська ЗСШ І-ІІст

1

111

461427

с.Велика Волосянка

вул.Центральна, 61А, с.Велика-Волосянка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097., Народний дім, к.1.

Ясенице- Замківська ЗСШ І-ІІст

1

Спеціальні виборчі дільниці на постійній основі

112

461428

Комунальний заклад Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня"

вул.Л.Галицького, 86, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000., КЗСРР "Старосамбірська центральна районна лікарня", терапевтичне відділення

Старосамбірська ЗСШ  №1 І-ІІІ ст

1

113

461429

Добромильська номерна районна лікарня

вул.Міцкевича, 15, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042., Добромильська номерна районна лікарня, терапевтичне відділення.

Добромильська ЗСШ

І-ІІІст

1

114

461430

Хирівська міська лікарня

вул.Б.Хмельницького, 10А, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060, Хирівська міська лікарня, терапевтичне відділення

Хирівська ЗСШ І-ІІІст

1

115

461431

Нижанковицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини

вул.Шевченка, 4, смт Нижанковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011., Нижанковицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Нижанковицька

 ЗСШ І-ІІст

1

116

461432

Комунальний заклад Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня"

вул.Шевченка, 8, с.Стрілки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092., КЗСРР "Старосамбірська центральна районна лікарня", геріатричне віділення.

Стрілківська школа інтернат І-ІІІст

1

117

461433

Комунальний заклад Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня

вул.Зарічна, 2, с.Нове Місто, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022., КЗСРР "Старосамбірська центральна районна лікарня", реабілітаційне відділення.

Новоміська ЗСШ

І-ІІІст

1

118

461434

Комунальний заклад Львівської обласної ради "Старосамбірський протитуберкульозний диспансер"

вул.Центральна, 1А, с.Скелівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052., Комунальний заклад Львівської обласної ради "Старосамбірський протитуберкульозний диспансер".

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад» с.Скелівка

1

119

461435

Міженецьке стаціонарне відділення з паліативною та хоспісною опікою

вул.Газовиків, 20, с.Міженець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013., Міженецьке стаціонарне відділення з паліативною та хоспісною опікою.

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад о.І.Могильницького» с.Міженець

1

               

Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                        Микола Год

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма № 1

 

АКТ

приймання-передачі  органу місцевого самоврядування матеріальних цінностей

________________________________                                                                                                                       "___" _____________ 20__ року

                           (населений пункт)

 

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 20 жовтня 2009 року №171 представники _____________________________

_________________________________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________________________________

(повна назва місцевого загально - освітнього закладу району, місце його розташування)

передали, а представники органу місцевого самоврядування _____________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________________________________

        (повна назва органу місцевого самоврядування, місце його розташування)

прийняли:

 

№ з/п

Найменування матеріальних цінностей

Кількість, шт.

Ціна, грн

Вартість, грн

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На момент приймання-передачі матеріальні цінності знаходяться ______________________________________________________

(стан матеріальних цінностей)

 

 

ПЕРЕДАЛИ:

представники загально - освітнього закладу

ПРИЙНЯЛИ:
представники органу місцевого самоврядування

 

 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

МП

 

МП

                   

 

 

Форма № 2

АКТ

приймання-передачі матеріальних цінностей сільською (селищною, міською) радою

 

___________________________                                                                                                                         "___" ___________ 20___ року

      (населений пункт)

 

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 20 жовтня 2009 року №171  представники __________________________

________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

(повна назва сільської, селищної, міської ради, місце її розташування)

передали, а представники _________________________________________________________________________________________

                                                                                                               (повна назва дільничної виборчої комісії, місце її розташування)

________________________________________________________________________________________________________________прийняли:

 

№ з/п

Найменування матеріальних цінностей

Кількість, шт.

Ціна, грн

Вартість, грн

 

 

 

 

 

 

На момент передачі матеріальні цінності знаходяться _______________________________________________________________

(стан матеріальних цінностей)

 

 

ПЕРЕДАЛИ:

представники сільської

(селищної,  міської) ради

ПРИЙНЯЛИ:

представники дільничної виборчої комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

МП

 

МП

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено