Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 05.09.2012 №324/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

5 вересня 2012 року         Старий Самбір                                  №324/01-01

 

Про призначення відповідального за взаємодію

з Львівським обласним контактним центром

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року №589-р «Про схвалення  Концепції створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади», постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2012 року №21 «Про затвердження Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади та Типового положення про контактний центр Автономної республіки Крим, області, мм.Києва і Севастополя, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 27 серпня 2012 року №568/0/5-12 «Про створення Львівського обласного контактного центру»:

1. Призначити Ляхович  Лесю Миколаївну – головного спеціаліста відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації відповідальною за взаємодію з Львівським  обласним контактним центром.

2. Начальнику відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації  Г.Назаренко внести зміни до посадової інструкції головного спеціаліста відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації відповідно до Положення про Львівський обласний контактний центр.

3. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на  керівника апарату райдержадміністрації М.Года.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                      В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено