Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 28.08.2012 №307/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

        28 серпня 2012 року              Старий Самбір                                    №307/01-01

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

 

 

 

 

 

       Відповідно до статті 21 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, статей 17, 32, 56 Земельного кодексу України та статей 7, 13 Закону України «Про фермерське господарство», статей 10, 12 Лісового кодексу України:

1. Дати дозвіл фермерському господарству «Маєток Манукр» в особі Манька Володимира Миколайовича на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність деградованих і малопродуктивних земель несільськогосподарського призначення під заліснення площею 4,7 га, що знаходяться єдиним масивом у складі земель кількісно-структурна характеристика яких відображена в державному акті на право постійного користування землею серії АВ №023 від 26 січня 1995 року №23 фермерського господарства Манька Володимира Миколайовича на території Добромильської міської ради.

2. Виготовлений та погоджений в установленому порядку проект проекту землеустрою щодо відведення у власність деградованих і малопродуктивних земель несільськогосподарського призначення під заліснення площею 4,7 га, що знаходяться єдиним масивом у складі земель кількісно-структурна характеристика яких відображена в державному акті на право постійного користування землею серії АВ №023 від 26 січня 1995 року №23 фермерського господарства Манька Володимира Миколайовича на території Добромильської міської ради подати на затвердження в райдержадміністрацію.

3. Розпорядження голови Старосамбірської райдержадміністрації від 8 лютого 2012року №38/01-01 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність» вважати таким, що втратило чинність. 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в.о. першого заступника голови райдержадміністрації В.Стрижака.

 

Голова райдержадміністрації                                          В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено