Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 28.08.2012 №305/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

        28 серпня 2012 року             Старий Самбір                                    № 305/01-01

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

 

 

 

 

 

Відповідно до статті 21 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, статей 17, 32, 121 Земельного кодексу України та статей 7, 13 Закону України «Про фермерське господарство»:

1. Дати дозвіл фермерському господарству «Маєток Манукр» в особі Манька Володимира Миколайовича на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення та набуття у власність земельної частки (паю) для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у складі земель, кількісно-структурна характеристика яких відображена в державному акті на право постійного користування землею серії АВ №023 від 26 січня 1995 року №23 фермерського господарства Манька Володимира Миколайовича членам фермерського господарства Манько Тарасу Володимировичу площею 1,45 га та Манько Володимиру Миколайовичу площею 0,88 га на території Добромильської міської ради.

2. Виготовлений та погоджений в установленому порядку проект землеустрою щодо відведення та набуття у власність земельної частки (паю) для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва  що знаходиться у складі земель, кількісно-структурна характеристика яких відображена в державному акті на право постійного користування землею серії АВ №023 від 26 січня 1995 року №23  на території Добромильської міської ради подати на затвердження в райдержадміністрацію.

3. Розпорядження голови Старосамбірської райдержадміністрації від 8 лютого 2012року №37/01-01 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність» вважати таким, що втратило чинність. 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в.о. першого заступника голови райдержадміністрації В.Стрижака.

 

Голова райдержадміністрації                                                                 В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено