Старосамбірська

районна державна адміністрація

Рішення Колегії від 20.08.2012 №20

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Колегії   районної державної адміністрації

 

20 серпня 2012 року     м.Старий Самбір                №20

 

 

Про результати перевірки роботи райдержадміністрації, яка відбулася 4-6 липня 2012 року

 

 

 

Заслухавши інформації  в.о. першого заступника голови райдержадміністрації В.Стрижака з питання соціально-економічного розвитку району та бюджетної політики, заступника голови райдержадміністрації З Кутельмаха з питань роботи освітньої галузі, кадрової ситуації у відділі освіти райдержадміністрації та проблем утримання дошкільних установ, керівника апарату райдержадміністрації М.Года з питань організаційного забезпечення, кадрових питань, правового забезпечення запобігання та виявлення корупції, Колегія райдержадміністрації 

ВИРІШИЛА:

1. Інформації  в.о. першого заступника голови райдержадміністрації В.Стрижака з питання соціально-економічного розвитку району та бюджетної політики, заступника голови райдержадміністрації З Кутельмаха з питань роботи освітньої галузі, кадрової ситуації у відділі освіти райдержадміністрації та проблем утримання дошкільних установ, керівника апарату райдержадміністрації М.Года з питань організаційного забезпечення, кадрових питань, правового забезпечення запобігання та виявлення корупції взяти до відома.

2. Схвалити проект доручення голови райдержадміністрації (додається).

3. Контроль за виконанням доручення покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

Голова Колегії                                                                      В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено