Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №241/01-04 від 02.07.2020

Про створення міжвідомчої комісії

з питань організації  відпочинку,

оздоровлення дітей, учнівської та

студентської молоді влітку 2020 року

  

  Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»,  на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 18 червня 2020 року № 414/0/5-20 «Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року», з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження життя і здоров’я дітей та запобігання виникнення нещасних випадків у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (дитячих закладах санаторного типу)

   ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Створити міжвідомчу комісію з питань організації відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2020 року та затвердити її склад згідно з додатком.
  2. Не допускати відкриття та експлуатації дитячих закладів санаторного типу, позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку наметових таборів, закладів позашкільної освіти, в яких будуть оздоровлюватися та відпочивати діти, без отримання акта прийняття дитячого оздоровчого табору (за формою № 318/0, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11.07.2020 року № 160 « Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в санітарно-епідеміологічних закладах») .
  3. Не допускати відкриття та експлуатації дитячих закладів санаторного типу, позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, наметових таборів закладів позашкільної освіти, у яких будуть оздоровлюватися та відпочивати діти, без отримання акта перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (дитячого закладу санаторного типу), типова форма якого затверджена розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27.01.2015 року № 29/0/5-15 « Про затвердження типової форми акту перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку( дитячого закладу санаторного типу)», без дозволу Старосамбірського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, Старосамбірського     РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.
  4. Не допускати відкриття та експлуатації дитячих закладів санаторного типу, позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, наметових таборів на базі закладів освіти, закладів позашкільної освіти, в яких будуть оздоровлюватися та відпочивати діти, до стабілізації ситуації з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, без дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих оздоровчих закладах під час оздоровлення та відпочинку дітей на період карантину і після його відміни та відповідного рішення обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
  5. Старосамбірське районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області (Венцик Б.Р.), Старосамбірський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області (Лоштин І.Б.) вжити заходів відповідно до компетенції для вирішення питань, пов’язаних з організацією оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року, та забезпечити здійснення відповідного контролю.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Петрика М.О.

 

Голова      (ПІДПИС)                                                   П. НАЗАР

                                                                

                                                                  Додаток

                                                                  до розпорядження голови

                                                                  районної державної адміністрації

                                                                  2 липня 2020 року №241/01-04 

Склад

міжвідомчої комісії

з питань організації  відпочинку,

оздоровлення дітей, учнівської та

студентської  молоді  влітку 2020 року

 

ПЕТРИК Микола         -

Орестович

заступник голови  районної державної адміністрації, голова комісії.

 

КЕЧА Богдан               -

Васильович

заступник начальника – начальник відділу з питань охорони праці, соціально – трудових відносин і адміністрування управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, заступник голови комісії.

 

КОМАР                        -

Галина Ярославівна

провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та з питань сім’ї управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, секретар комісії.

 

Члени комісії:

ГОЛУБКО                    -

Тетяна Володимирівна

начальник відділу освіти районної державної адміністраці.ї

 

ТЕРЛЕЦЬКИЙ             - Володимир      Романович

лікар – епідеміолог Старосамбірського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України»,  за   згодою.

 

КОВАЛЬЧУК              -

Іван    Григорович

головний інспектор Старосамбірського                         РВ ГУ ДСМС,  за згодою.

ВЕНЦИК

Богдан Романович

 

начальник Стросамбірського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, за згодою

Т.в.о. начальника управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації                (ПІДПИС)                    Людмила ВЕЧОРКА

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено