СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РоЗПОРЯДЖЕННЯ
22 серпня 2012 року Старий Самбір №295/01-01
Про приписку юнаків 1996 року
народження до призовної дільниці
Самбірського об’єднаного міського
військового комісаріату
Відповідно до статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», вимог Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», та у відповідності статті 36, 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року №352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу» та розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 18 липня 2012 року №473/0/5-12:
1. Протягом січня-березня 2013 року провести приписку громадян 1996 року народження по місцю постійного чи тимчасового проживання до призовної дільниці Самбірського об’єднаного міського військового комісаріату (надалі ОМВК).
2. Створити комісію з проведення приписки юнаків 1996 року народження до призовної дільниці Самбірського ОМВК, згідно додатку 1.
3. Керівникам підприємств, установ, організацій, директорам навчальних закладів, сільським, селищним, міським головам:
3.1. Подати до 15 жовтня 2012 року в Самбірський ОМВК списки юнаків 1996 року народження, та до 15 листопада 2012 року документи на юнаків 1996 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці.
3.2. В період з 1 січня 2013 року по 31 березня 2013 року виділити в розпорядження Самбірського ОМВК техпрацівників для роботи на призовній дільниці із збереженням за ними середньомісячної заробітної плати і місця роботи, згідно додатку 2.
4. Головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірської центральна районна лікарня» Ю.Войтіву:
4.1. Забезпечити медичну комісію належним медично-санітарним майном, медичними інструментами та медикаментами для оснащення лікарських кабінетів, щодо проведення приписки юнаків 1996 року народження.
4.2. До 1 січня 2013 року на громадян 1996 року народження подати у Самбірський ОМВК медичні картки амбулаторного хворого з вкладними листами до них, які стоять на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних захворювань, туберкульозу, шкірно-венеричних, інфекційних захворювань внутрішніх органів, кісток, м'язів, суглобів.
4.3. Для стаціонарного обстеження призовників в комунальному закладі Старосамбірської районної ради «Старосамбірської центральна районна лікарня» виділити 10-15 місць, забезпечити повне і якісне обстеження юнаків 1996 року народження у встановлений термін.
4.4. Провести юнакам 1996 року народження рентгенівське (флюорографічне) обстеження органів грудної клітки, ЕКГ, аналізи та інші обстеження, визначити групу крові в термін з 1січня 2013 року по 31 березня 2013 року.
5. Начальнику Старосамбірського РВ ГУМВСУ у Львівській області І.Марадю:
5.1. До 1 січня 2013 року подати у Самбірський ОМВК списки юнаків 1996 року народження, які притягалися до кримінальної та адміністративної відповідальності.
5.2. Проводити приписку і виписку юнаків 1996 року народження за їх місцем проживання тільки при наявності в їхніх обліково-військових документах відміток про прийняття на військовий облік і зняття з нього.
5.3. Проводити розшук юнаків 1996 року народження, які ухиляються від приписки і забезпечити їх доставку на призовну дільницю Самбірського ОМВК .
6. Начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Г.Павлечко до 1 лютого 2013 року подати у Самбірський ОМВК списки громадян 1996 року народження, яким встановлено інвалідність.
7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації З.Кутельмаха.
Голова райдержадміністрації В. Д. Цегенько
|
Додаток 1
до розпорядження голови
райдержадміністрації
22 серпня 2012 року
№295/01-01
СКЛАД
комісії з проведення приписки юнаків 1996 року
народження до призовної дільниці Самбірського ОМВК
1. Косман Р.В. - військовий комісар Самбірського ОМВК, голова комісії (за згодою);
2. Дубей А.І. - медична сестра комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» секретар комісії (за згодою)
3. Багряк Н.А. - заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації
4. Дицький І.І. - заступник начальника Старосамбірського РВ ГУМВСУ у Львівській області (за згодою)
5. Калабаня О.Й. - лікар-терапевт комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» (за згодою)
6. Фурдичко М.І. - керівник психологічної служби відділу освіти райдержадміністрації
В окремих випадках при відсутності членів комісії з поважних причин ввести в склад комісії:
1. Баган В.Р. - заступник військового комісара Самбірського ОМВК, голова комісії;
2. Чернянська М.А. - медична сестра комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня», секретар комісії (за згодою) ;
3. Дик М.Т. - методист відділу освіти райдержадміністрації;
4.Бойко О.Б - заступник начальника Старосамбірського РВ ГУМВСУ у Львівській області (за згодою);
5.Селецький Р.С. - лікар-хірург комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» (за згодою);
6. Лігуцька Л.М. – провідний спеціаліст Старосамбірського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Заступник голови, т.в.о. керівника
апарату райдержадміністрації З.Кутельмах
Додаток 2
до розпорядження голови
райдержадміністрації
22 серпня 2012
№295/01-01
ПЕРЕЛІК
підприємств, які виділяють працівників в розпорядження
Самбірського ОМВК для технічного забезпечення проведення
приписки громадян до призовної дільниці.
1. Державний професійно-технічний навчальний заклад «Добромильський
професійно-технічний ліцей»
2. Державний професійно-технічний навчальний заклад «Нижанковицький
професійно-технічний ліцей»
3. ВАТ «Льонокомбінат» Старосамбірський»
4. ДП «Старосамбірське ДЛМГ»
5. ПАТ «Екватор» м.Старий Самбір
6. Відділ культури райдержадміністрації
7. Відділ освіти райдержадміністрації
8. Цех електрозв’язку №8 ЦЕЗ №5 ВАТ «Укртелеком»
Заступник голови, т.в.о. керівника
апарату райдержадміністрації З. Кутельмах