Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №225/01-04 від 17.06.2020

Про забезпечення оприлюднення

інформації на Єдиному державному

веб-порталі відкритих даних

 

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 року №900-р «Про затвердження плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних»

    ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Визначити відповідальною особою за реєстрацію на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Следзевич В.Ф.
  2. Керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації (юридичних осіб публічного права):

   2.1. Визначити відповідальних осіб за оприлюднення набору даних згідно затвердженого Переліку на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

 2.2. Забезпечити оприлюднення інформації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (https:data.gov.ua/), відповідно до Положення та Переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

Голова      (ПІДПИС)                                      П. НАЗАР

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини