Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення РДА від 15.08.2012 №91/01-09

                                                          

 

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

доручЕННЯ

 ГОЛОВИ районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

             

          15 серпня 2012 року             Старий Самбір                                №91/01-09

На виконання листа Міністерства надзвичайних ситуацій України від 2 липня 2012 року № 03-6123/161, доручення заступника голови облдержадміністрації  від 9 серпня 2012 року № 22 та у зв’язку із ситуацією, яка склалася на території України щодо виникнення надзвичайних подій, спричинених падінням аварійних і сухостійних дерев, внаслідок складних погодних умов, що призвели до травмування людей, пошкодження транспортних засобів та інженерних мереж:

 

1. Створити районну комісію з обстеження зелених насаджень для виявлення аварійних і сухостійних дерев, які можуть спричинити падіння при складних погодних умовах та призвести до травмування людей, пошкодження транспортних засобів, інженерних мереж:

Голова комісії: В.Стрижак – в.о. першого заступника голови райдержадміністрації.

Члени комісії:

- І.Леськів – начальник Служби цивільного захисту у Старосамбірському районі ГТУ МНС України у Львівській області (за згодою);

- І.Ковальчук – начальник Старосамбірського районного відділу ГУ Держтехногенбезпеки України у Львівській області (за згодою);

- Т.Зубальський – начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

- А.Яворський –начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації;

- В.Гривнак – начальник філії «Старосамбірський райавтодор» (за згодою);

 Представник державної екологічної інспекції з охорони навколишнього природного середовища у Львівській області (за згодою).

Міські, селищні, сільські голови, на підвідомчій території яких здійснюватиметься обстеження.

2. Комісії (В.Стрижак):

2.1. Провести обстеження аварійних і сухостійних дерев, які знаходяться поблизу доріг державного та місцевого значення, вулиць та у паркових зонах міст (інших населених пунктів), які впливають на транспортні комунікації, інженерні мережі, будівлі (споруди), створюють загрозу безпечному проживанню та життєдіяльності населення.

Термін:  до 10 вересня 2012 року

 

2.2. Відповідно до Порядку видалення дерев, кущів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року №1045, вжити заходів щодо видалення аварійних і сухостійних дерев силами спеціалізованих та комунальних підприємств та філії «Старосамбірський райавтодор», відповідно до зон відповідальності.

Термін:  до 20 жовтня 2012 року

 

2.3. За результатами обстеження вжити до керівників підприємств (установ та організацій), відповідальних за благоустрій та утримання зелених насаджень на відповідній території, заходів адміністративного впливу, передбачених чинним законодавством.

Термін:  до 20 жовтня 2012 року

 

І.Леськіву, М.Галевичу

3. Активізувати проведення серед населення відповідної роз’яснювальної роботи, у тому числі через засоби масової інформації, щодо надзвичайних подій, спричинених падінням аварійних і сухостійних дерев, внаслідок складних погодних умов,  що можуть призвести до травмування людей, пошкодження транспортних засобів та інженерних мереж.

Термін:  постійно

                                                                                 

В.Стрижаку, А.Яворському, І.Леськіву

4.  Результати проведеної роботи розглянути на засіданні районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Термін:  до 1 листопада 2012 року

 

І.Леськіву, А.Яворському

5. Звітні документи щодо результатів перевірки та про вжиті заходи надати до Головного територіального управління МНС  України у Львівській області.

Термін:  до 5 листопада 2012 року

 

6. Контроль за виконанням доручення покласти на в.о. першого заступника голови райдержадміністрації В. Стрижака.

 

      

                                                                           

                                                             

                                                                                        Володимир Цегенько

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено