Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №216/01-04 від 09.06.2020

Про надання дозволу

на розроблення проекту

детального плану території

 

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2011 №555, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», розглянувши заяву Грозівської сільської ради від 03.06.2020 №506/01-05

    ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Надати Грозівській сільській раді дозвіл на розроблення проекту детального плану території для індивідуального дачного будівництва учасникам АТО на території Грозівської сільської ради Старосамбірського району Львівської області за межами населеного пункту в урочищі «Біля Сембрані» на землях сільськогосподарського призначення (землі запасу).
  2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території, зазначеного в п. 1, здійснити за рахунок заявника та інших коштів не заборонених законодавством.
  3. Виконання функцій замовника з розроблення проекту детального плану території, зазначеного в п.1, та проведення громадських слухань покласти на Грозівську сільську раду.

 4.Рекомендувати Грозівській сільській раді спільно з розробником забезпечити проведення громадського слухання розробленого проекту детального плану території, зазначеного в п.1.

  1. Після проведених громадських слухань подати протокол громадських слухань та розроблений проект детального плану території, зазначений в п.1, на затвердження Старосамбірській райдержадміністрації.
  2.   Головного спеціаліста з питань організаційної  та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації  Следзевич В.Ф.  у тижневий термін опублікувати розпорядження на офіційному вебсайті райдержадміністрації.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Батючка Р.М.

 

          

 Голова           (ПІДПИС)                                   П. НАЗАР                                    

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини