Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 15.08.2012 №287/01-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

15 серпня 2012 року                    Старий Самбір                                  №287/01-01

Про заходи щодо забезпечення

збереження ліній електрозв’язку

від пошкоджень

Відповідно до статей 6,13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України «Про телекомунікації», статей 3,13 Закону України «Про основи містобудування», пунктів 18,21,23 Правил охорони ліній електрозв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1996 року №135 (зі змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 28.10.2004р. №1465 та від 22.04.2009р. №377), з метою забезпечення стабільного функціонування діючих мереж електрозв’язку на території району та недопущення їх механічних пошкоджень внаслідок проведення робіт організаціями та громадянами:

1. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам, відділу   містобудування, архітектури та просторового розвитку райдержадміністрації (В.Попович), управлінню Держкомзему у Старосамбірському районі (І.Березовський), будівельним організаціям, юридичним та фізичним особам, власникам приватної землерийної техніки:

1.1. Забезпечити дотримання дозвільної системи та обов'язкового узгодження з операторами телекомунікацій у межах  охоронних  зон  ліній  електрозв'язку і навколо  випромінюючих споруд електрозв'язку при:

- проведенні різного виду будівельних, монтажних, вибухових і землерийних робіт, а також розрівнювати грунт за допомогою бульдозера, екскаватора, скрепера, грейдера та  іншої землерийної техніки:

- проведенні, сільськогосподарських земляних робіт на глибині більш як 0,3 метри;

- проведенні геолого знімальних, розвідувальних, геодезичних та інших робіт, пов’язаних з бурінням свердловин, розробкою шурфів, встановлення рекламоносіїв і взяття проб ґрунту;

- саджанні дерев, розташовуванні польових таборів (станів), утримуванні худоби, складанні матеріалів, кормів, добрив, розпалюванні вогнищ, влаштовуванні стрільбищ і т.п.

1.2. Не видавати дозволи на проведення цих робіт без попереднього письмового погодження з усіма, без винятку, організаціями (операторами зв’язку), які мають підземні комунікації. Зобов’язати відповідальних осіб проводити нагляд за виконанням робіт.

2. Керівникам підприємств, установ, організацій, колективних селянських, фермерських господарств, власникам приватної землерийної техніки та громадянам, які виконують роботи, перелічені в п.1.1.:

2.1. Суворо дотримуватися вимог “Правил охорони ліній електрозв’язку” і “Умов проведення робіт у межах охоронних зон кабельних і повітряних ліній електрозв’язку”, технічних умов, виданих операторами телекомунікацій.

2.2. Викликати представників відповідних структуринх підрозділів операторів телекомунікацій до місць проведення робіт та письмово погоджувати ці роботи з:

2.2.1. Групою з експлуатації лінійно-кабельних споруд №5185 (ГЕЛКС-5185), м.Турка, вул..Міцкевича, 59-А, тел.:(03269) 3-23-27; 3-22-68.

2.2.2. Кабельною бригадою №5185/1 (КБ-5185/1), м.Самбір, вул. Братів Бережницьких,1Б,  (03236) 6-08-24.

Умови визначають порядок проведення робіт у межах охоронних зон кабельних і повітряних ліній електрозв’язку і обов’язкові  для всіх підприємств, установ, організацій незалежно від відомчої приналежності та форм власності, а також громадян, які виконують будь-які роботи в охоронних зонах.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад:

3.1. Довести до населення та організацій, на території рад про те, що для повітряних ліній електрозв’язку, що проходять в масивах зелених насаджень, скверів вирубуються просіки:

- у насадженнях заввишки до 4 метрів включно – завширшки не менше за відстань між крайніми проводами плюс 4 метри (по 2 метри з кожного боку від крайнього проводу до гілок дерев);

- у насадженнях заввишки понад 4 метри  - завширшки не менше за відстань  між крайніми проводами плюс 6 метрів (по 3 метри з кожного боку від крайнього проводу до гілок дерев);

- у насадженнях, де можливі випадки падіння дерев, ширина просік має дорівнювати відстані між крайніми проводами плюс міра середньої висоти існуючих насаджень з кожного боку. В таких місцях окремі дерева, що вищі за середні насадження, а також сухостійні дерева поблизу просік повинні бути вирізані.

3.1.1. При цьому надавати в межах компетенції всебічну допомогу та сприяння операторами телекомунікацій при здійсненні термінових заходів, щодо виконання п.3.1. цього розпорядження та припинення протидії з боку населення чи організацій та неузгоджених робіт, які ведуть в охоронній зоні ліній електрозв’язку.

3.2. Зобов’язати власників земельних ділянок дотримуватися обмежень, пов’язаних із встановленням земельних сервітутів та охоронних зон згідно глави 14, статті 91, п.1 та глави 16 Земельного Кодексу України від 25 жовтня 2001 року.

3.3. Включити представників операторів телекомунікацій вказаних в п.п. (2.2.1 – 2.2.2) в комісії з питань відводу земель.

3.4. Спільно з оператором телекомунікацій вказаних в п.п. (2.2.1. – 2.2.2) філії «Дирекції первинної мережі» РЦТЕТТМ-5 ПАТ «Укртелеком» в межах своїх повеоважень постійно проводити охоронно-роз’яснювальну роботу на підприємствах, в установах та організаціях, приватно-орендних підприємствах про недопустимість пошкодження мереж зв’язку, проводового мовлення та телебачення.

Забезпечити ознайомлення населення та посадових осіб організацій всіх форм власності, по території яких проходять лінії електрозв’язку та розташовані радіорелейні споруди, з “Правилами охорони ліній електрозв’язку” та “Умовами проведення робіт в охоронних зонах кабельних і повітряних ліній електрозв’язку”.

3.5. Забезпечити позначення трас ліній електрозв'язку на планах, що видаються замовникам робіт та попереднього узгодження робіт з операторами телекомунікацій.

3.6. При виявленні пошкодження підземних і повітряних ліній електрозв’язку та порушенні “Правил охорони ліній електрозв’язку” інформувати  операторів телекомунікацій вказаних в п.п. (2.2.1. – 2.2.2) для притягання винних до  відповідальності згідно діючого законодавства.

4. Керівникам організацій, яким надані у власність, постійне або тимчасове користування земельні ділянки, по території яких проходять лінії електрозв’язку, або тих, що мають землерийну техніку і механізми, забезпечити призначення осіб, відповідальних за збереження ліній споруд електрозв’язку і проведення робіт в їх охоронних зонах.

5. Відділу   містобудування, архітектури та просторового розвитку райдержадміністрації (В.Попович), управлінню Держкомзему у Старосамбірському районі (І.Березовський) під час вибору місця розташування об’єктів містобудування, при проектуванні об'єктів (комунікацій) забезпечити позначення трас ліній електрозв’язку на відповідних планах (схемах) та попереднього узгодження проектів з операторами телекомунікацій.

6. Рекомендувати Головному спеціалісту відділу технічного нагляду Управління технічного наглядержавному інспектору інспекції Державного технічного нагляду у Старосаду, охорони праці та пожежної безпеки Державної унспекції сільського господарства у Львівській області Б.В. Яворському надавати операторам телекомунікацій (у разі їх звернень) інформацію про власників землерийної техніки.

7. Рекомендувати Старосамбірському районному відділу головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області у разі виявлення землерийних робіт під час здійснення патрульних об’їздів та обходів проводити перевірку наявності у виконавців робіт необхідних дозвільних документів на проведення робіт від органів місцевої влади, а також технічних умов (погоджень) від операторів телекомунікацій.

8. Рекомендувати операторам телекомунікацій проводити в організаціях, серед власників землерийної техніки та громадян роз'єяснювальну роботу, спрямовану на збереження ліній електрозв'язку та дотримання "Правил охорони ліній електрозв'язку".

9. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від  12 березня  2009 року №74.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Стрижака.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                            В.Цегенько

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено