Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 08.08.2012 №270/01-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

8 серпня 2012 року                    Старий Самбір                                  №270/01-01

Про виведення з дитячого будинку сімейного типу Бойко Марти Михайлівни


 

 

Відповідно до пункту 1 статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», від 31 січня 2007 року №81 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», у зв`язку з досягненням повноліття та закінченням навчання у Нижанковицькому професійному ліцеї :

1. Вивести з 10 серпня 2012 року з числа дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу, який функціонує у  місті Добромиль, вулиця Листопадова, 24 Старосамбірського району Львівської області (батьки-вихователі Шатинський Микола Зіновійович, 30 березня 1973 року народження та Шатинська Марта Йосипівна, 26 квітня 1975 року народження) особу з числа дітей позбавлених батьківського піклування Бойко Марту Михайлівну, 10 вересня 1993 року народження у зв’язку з досягненням повноліття та закінченням навчання у   Нижанковицькому професійному ліцеї.

2. Службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Досяк) забезпечити:

2.1. Передачу від батьків-вихователів Шатинського М.З. та Шатинської М.Й. документів та особистих речей Бойко Марті Дмитрівні;

2.2. Інформування: Старосамбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (М.Корпак); головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради  «Старосамбірська центральна районна лікарня» (Ю.Войтів); відділу у справах сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації (І.Бегей); Старосамбірського РВ ГУМВС України у Львівський області (І.Марадь) про виведення з  10 серпня 2012 року з числа дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування Бойко Марти Михайлівни;

2.3. Інформування центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді про забезпечення соціального супроводу особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Бойко Марти  Михайлівни, за місцем її реєстрації та подальшого проживання.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Павлечко)  не поновляти, припинену з 25 травня 2012 року, виплату державної соціальної допомоги на особу з числа дітей позбавлених батьківського піклування Бойко Марту Михайлівну та грошового забезпечення батькам-вихователям Шатинському Миколі Зіновійовичу та Шатинській Марті Йосипівні щодо Бойко Марти Михайлівни.

4. Внести зміни в угоду про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу міста Добромиль від 10 січня 2008 року та додатку №1, в угоду про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу міста Добромиль від 19 листопада 2009 року, в соціальний паспорт дитячого будинку сімейного типу родини Шатинської Марти Йосипівни та Шатинського Миколи Зіновійовича, вилучивши з числа дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу Бойко Марту Михайлівну, 10 вересня 1993 року народження.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.   

 

 

                                        

Голова райдержадміністрації                                                    В.Д.Цегенько          

 

                    

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено