Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №197/01-04 від 13.05.2020

Про організацію проведення

обліку дітей дошкільного віку

   Відповідно до статті 6, статті 13, пункту 1 статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 11 Закону України «Про освіту», пункту 2 статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 3 Указу Президента України від 20 серпня 2008 року №244 «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684, наказу Головного управління освіти і науки від 14 червня 2007 року №511 «Про організацію обліку дітей дошкільного віку», на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 19 травня 2008 року №449/0/5-08 «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей та підлітків шкільного віку в районах і містах Львівської області»

   ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Відділ освіти райдержадміністрації (Манжурова Г.Б.), відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства   райдержадміністрації (Попович В.В.), Старосамбірське відділення поліції Самбірського відділу ГУ  НП у Львівській області (Захарчик С.В.), службу у справах дітей райдержадміністрації (Досяк О.С.), сільські, селищні, міські голови:
    • Забезпечувати виконання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.
    • Призначати, щорічно до 15 травня, уповноважених за організацію та проведення обліку дітей дошкільного віку та уповноважених з числа працівників житлово-комунальних служб, навчальних закладів району, органів місцевого самоврядування, органів внутрішніх справ, служб у справах дітей райдержадміністрації для виконання роботи, пов'язаної з обліком дітей дошкільного віку.
    • Призначити відповідальними за проведення обліку дітей дошкільного віку завідувачів дошкільними навчальними закладами та уповноважених щодо проведення обліку дітей загальноосвітніх навчальних закладів району відповідно до розподілу території обслуговування.
    • До 22 травня 2020 року організувати і провести інструктаж з уповноваженими щодо проведення обліку дітей дошкільного віку.
    • Зобов'язати уповноважених з 22 травня до 14 серпня 2020 року складати списки дітей дошкільного віку (від народження до 6 років) на підставі документів первинного обліку громадян, що зберігаються в органах місцевого самоврядування.
  1. Відділ освіти райдержадміністрації (Манжурова Г.Б.):

  2.1. До 15 травня 2020 року утворити робочу групу з питань організації обліку дітей дошкільного віку з числа уповноважених осіб.

  2.2. Забезпечити дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади відповідними формами списків дітей дошкільного віку.

  2.3. Координувати роботу з обліку дітей дошкільного віку.

 2.4. До 14 серпня 2020 року подати уточнені списки дітей дошкільного віку (від народження до 6 років) на затвердження у райдержадміністрацію.

  2.5. До 20 серпня 2020 року затверджені списки дітей дошкільного віку подати  дошкільним  та  загальноосвітнім  навчальним закладам відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації  згідно з їх закріпленням за територіями обслуговування.

  1. Керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району:

  3.1. До 22 серпня 2020 року, на підставі поданих списків уточнювати їх достовірність  безпосередньо  за місцем проживання дітей дошкільного віку (від народження до 6 років), з метою виявлення тих дітей, які не перебувають на первинному обліку, але проживають на даній території.

  3.2. До 31 серпня 2020 року подати у відділ освіти Старосамбірської райдержадміністрації уточнені списки  дітей дошкільного віку (від народження до 6 років) із приміткою про різні форми здобуття дошкільної освіти (форма охоплення).

  1. Затвердити перелік територій обслуговування, закріплених за дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами району для проведення щорічного обліку дітей дошкільного віку, що додається.
  2. Старосамбірське відділення поліції Самбірського відділу ГУ НП у Львівській області (Захарчик С.В.), службу у справах дітей райдержадміністрації (Досяк О.С.) надавати необхідну допомогу дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам району в організації обліку дітей дошкільного віку, що проживають на території району.
  3. Щорічно до 16 жовтня підсумки проведення обліку дітей дошкільного віку заслуховувати на засіданні Координаційної ради з питань дітей райдержадміністрації.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Петрика М.О.

 

Голова              (ПІДПИС)                                            П. НАЗАР 

 

                                                            

                                                                         

                                                     Затверджено

                                                    розпорядження голови

                                                    райдержадміністрації

                                                   13 травня 2020 року №197/1-04

 

 

Перелік територій обслуговування,

  закріплених за дошкільними та

  загальноосвітніми навчальними

  закладами району

 

Назва міських, сільських,

селищних рад

    Назви населених пунктів та вулиць

Назва навчальних закладів

Старосамбірська

міська рада

 

м.Старий Самбір, вул. Б.Хмельницького, Володимира Великого, Вишневий провулок, Вітовського, Святомиколаївська, Гайова, Героїв Берестечка, Гоголя, Дашо, Дністрова, Довбуша, Дрогобицька, Дрогобицька бічна, Заньковецької, Зарічна, Зелена, Зиблікевича, І.Франка, Івасюка, Козацька, Коновальця, Коцюбинського, Крута, Л.Галицького,        Б. Лепкого

Дошкільний навчальний

 заклад

«Дзвіночок»

м.Старий Самбір

Старосамбірська

міська рада

 

м. Старий  Самбір,

вул. Лесі Українки, Листопадова, Мазепи, Миру, Молодіжна, Нагірна, О.Ольжича, Орла, Героя України Богдана Сольчаника, Промислова, площа Ринок, Ровдича, Сагайдачного, Садова, С.Бандери, Січових Стрільців,Сонячна,Стефаника,Чайковсько-

го, Чорновола, Шевченка, Шевченка бічна, Шептицького, Шухевича, Яблунева

Дошкільний навчальний

заклад №1

м.Старий Самбір

Добромильська

міська рада

 

м. Добромиль,

вул.Галицька, Мазепи, Хирівська, Грушевського, Гагаріна, Пасічна, І.Франка, Чехова, Салінарна, Хмельницького, Річна, Симоненка, В.Івасюка, Торгова, Січових Стрільців, Базарна, В.Стуса, Л.Українки, Гоголя,пл.Ринок,Зелена,Міцкевича,Листо-

падова,Садова,Замкова,Довбуша,Остров

-ського, Гастелло, Спортивна, Вишнева, Пасічна,Сагайдачного,Галана,О.Кобилян

-ської, Лисенка, Щорса, Мічуріна

Дошкільний навчальний

заклад

«Казка»

м. Добромиль

Хирівська

міська рада

м. Хирів

вул.Дорошенка, Б.Хмельницького,

Самбірська,Добромильська,Січових Стрільців,Галана,Шептицького,Залізнична, Шевченка,Шевченка бічна,Злуки,Я.Муд-

рого,Л.Українки,9-го Травня,Садова,Сте- фаника, Стуса, Гагаріна, Крушельницької, В.Великого,Коцюбинського,В.Івасюка, Шкільна,пл.Галицька,Левицького,Стадіо-

нна,Миру,Полуботка,І.Франка,Котлярев-

ського, Підгірна, Залізнична,

с. Поляна Хирівська

Дошкільний навчальний заклад

«Віночок»

м. Хирів

Старосолянська

селищна рада

смт Стара Сіль, с. Тварі

Старосолянський

НВК«ЗНЗ І-ІІІ ст. -  ДНЗ»

с. Стара Ропа

ЗСШ І-ІІ ст. с.Стара Ропа

Стрілківська

сільська рада

с. Стрілки

Дошкільний навчальний заклад«Сонечко»

с.Стрілки

Стрілківська

сільська рада

с. Лопушанка  - Хомина

ЗСШ  І-ІІ ст.

с.Лопушанка-   Хомина

Верхньолужоцька

сільська рада

с. Верхній Лужок, с. Бусовисько

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка»

с. Верхній Лужок

Стрільбицька

сільська

рада

с. Стрільбичі

Дошкільний навчальний заклад«Ластівка»  с.Стрільбичі

Топільницька

сільська

рада

с. Топільниця, с. Недільна

 

Топільницький

НВК«ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Торчиновицька

сільська

рада

с. Торгановичі, с. Морозовичі

НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.– ДНЗ імені Дмитра Петрини           

с. Торгановичі»

с. Торчиновичі, с. Бачина

 

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Торчиновичі

Скелівська

сільська рада

с. Скелівка, с. Глибока, с. Засадки

НВК«ЗНЗ І-ІІІ ст. с. Скелівка»

Великолінинська

сільська рада

с. Велика Лінина, с. Лаврів

НВК«ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Велика Лінина»

Стар'явська

сільська рада

с. Стар'ява

НВК«ЗНЗ І-ІІІ ст. –ДНЗ с.Стар'ява»

с. Лопушниця, с. Катино

ЗСШ  І-ІІ ст.

с. Лопушниця

Білицька

сільська рада

с. Біличі

ЗСШ  І-ІІ ст.

с. Біличі

Великосільська

сільська рада

с. Великосілля, с. Потік, с. Соснівка,

с. Тиха

ЗСШ  І-ІІ ст.

с. Великосілля

Великосушицька

сільська рада

с. Велика Сушиця, с. Буньковичі,

с. Заріччя

ЗСШ  І-ІІ ст.

с.Велика Сушиця

Волошинівська

сільська рада

с. Волошиново, с. Росохи

ЗСШ  І-ІІ ст.             с. Волошиново

Волянська

сільська рада

с. Воля

ЗСШІ-ІІст.с.Воля     

Головецька

сільська рада

с. Головецько, с. Бабино, с. Гвоздець

ЗСШ  І-ІІІ ст.          с. Головецько

Грозівська

сільська рада

с. Грозьово, с. Виців

ЗСШ   І-ІІ ст.            с. Грозьово

Княжпільська

сільська рада

с. Княжпіль, с. Кропивник

Філія ОЗНЗ м.Добромиль-             с. Княжпіль

с. Мігово, с. Велике

Філія ОЗНЗ м.Добромиль-             с. Мігово

Мшанецька

сільська рада

с. Мшанець, с. Галівка, с. Плоске

ЗСШ І –ІІІ ст.          с. Головецько

Мурованська

сільська рада

с. Муроване, с. Березів, с. Тарнавка,

с. Шумина

ЗСШ  І-ІІ ст.             с. Муроване

Ріп'янська

сільська

рада

с. Ріп'яно

ЗСШ  І-ІІ ст.            с. Ріп'яно

с. Дністрик, с.Смеречка

Дністрицька ЗСШ І ст. та Смеречанська ЗСШ І ст.

Слохинівська

сільська рада

с. Слохиня, с.Городовичі, с. Поляна,

с. Сливниця

ЗСШ  І-ІІ ст.            с. Городовичі

Солянуватська

сільська рада

с. Солянуватка, с. Губичі

ЗСШ  І-ІІ ст.          ім. Б. Цицика          с. Солянуватка    

Страшевицька

сільська рада

с. Страшевичі, с. Созань

ЗСШ  І-ІІ ст.            с. Страшевичі

с. Кобло

ЗСШІ-ІІст.с.Кобло

Тернавська

сільська

рада

с. Тернава,

с. Поляна

ЗСШ  І-ІІ ст.            с. Тернава

с. П'ятниця,

с. Рожеве

ЗСШ  І-ІІ ст.            с. П'ятниця   

Терлівська

сільська рада

с. Терло,

с. Максимівка

ЗСШ  І-ІІ ст.            с. Терло

Тершівська

сільська рада

с. Тершів, с. Завадка

ЗСШ  І-ІІ ст.          ім.Степана Петрів-

ського  с. Тершів

с. Спас, с. Сушиця

ЗСШ І-ІІст. с.Спас

Тисовицька

сільська рада

с. Тисовиця

ЗСШ  І-ІІ ст.            с. Тисовиця

Трушевицька сільська рада

с.Трушевичі, с.Підмостичі, с.Передільниця

Філія ОЗНЗ м.Добромиль-             с. Передільниця

Тур'ївська сільська рада

с. Тур'є

ЗСШ І-ІІ ст. с.Тур'є

Чаплівська сільська рада

с. Чаплі

ЗСШ І-ІІ ст. с.Чаплі

с. Гуманець,  с. Іванів,

с. Павлівка, с. Райнова

ЗСШ  І-ІІ ст. с.Гуманець

Ясенице-Замківська

сільська рада

с. Ясениця - Замкова, с. Піцарево,

с. Велика Волосянка

ЗСШ І -ІІ ст.              с.Ясениця-Замкова

                      ________________________________________

Конституція України