Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №196/01-04 від 13.05.2020

Про внесення змін до показників районного

бюджету Старосамбірського району на 2020 рік

                                                

   Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», висновку постійної комісії з питань бюджетної політики, інвестиційного планування та раціонального використання бюджетних коштів від 28.04.2020

   ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни в розподіл витрат районного бюджету Старосамбірського району на реалізацію районних програм:

 1.1.Зменшити видатки районної цільової Програми надання одноразової грошової допомоги дітям з рідкісними захворюваннями на 2020 роки в сумі 20000 (Двадцять тисяч) гривень.

  1.2. Збільшити видатки «Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам району у 2020 році» в сумі 20000 (Двадцять тисяч) гривень, головний розпорядник коштів - управління соціального захисту населення Старосамбірської районної державної адміністрації.

   2.В.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації   Миджин Т.П. врахувати відповідні зміни в розподіл витрат на реалізацію районних цільових програм на 2020 рік  з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.

  3.Начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І. врахувати відповідні зміни та забезпечити цільове використання коштів.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Батючка Р.М.

  Голова                     (ПІДПИС)                                             П. НАЗАР