Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №193/01-04 від 07.05.2020

Про виділення коштів

з районного бюджету

    Відповідно   до статті 6, пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації ”, рішення  Старосамбірської районної ради  від  13 грудня 2019 року №598 «Про  районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік»,  протоколу позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 24 квітня 2020 року № 13  

    ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

 1.В.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Миджин Т.П. зменшити  кошти резервного фонду  Старосамбірського районного бюджету на 2020 рік  в сумі  20000 (Двадцять тисяч) гривень, відповідно збільшивши видаткову частину загального фонду районного бюджету за КПКВК 0212111 «Первинна медична допомога населенню що надається центрами первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги», КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 10000 (Десять тисяч) гривень та за КПКВК 0212010 “Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню», КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 10000 (Десять тисяч) гривень.      

  1. Начальника відділу фінансово - господарського забезпечення апарату районної держадміністрації Дякун У.Я. внести відповідні зміни в кошторисні призначення.
  2. Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» (Савенко В.О.) виділені кошти з районного бюджету в сумі 10000 (Десять тисяч ) гривень, комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня (Урбанович О.Я) виділені кошти з районного бюджету в сумі 10000 (Десять тисяч ) гривень використати для придбання засобів індивідуального захисту, предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю.
  3. Персональну відповідальність за цільове використання коштів покласти на комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» (Савенко В.О.) та комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня (Урбанович О.Я).

   5.В.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації  Миджин Т.П. внести відповідні зміни до бюджету на 2020 рік з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Петрика М.О.                                                       

 

 Голова        (ПІДПИС)                                        П. НАЗАР

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини