Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №191/01-04 від 07.05.2020

Щодо обмеження

заробітної  плати

 

   Відповідно до частини першої статті 29 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в редакції Закону № 553, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30.04.2020 №279/0/5-20 «Щодо обмеження заробітної плати»

    З О Б О В ’ Я З У Ю:

  1. Установити, що у квітні 2020 року та на період до завершення місяця, в якому відміняється карантин, установлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2, заробітна плата, грошове забезпечення працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ (включаючи органи державної влади та інші органи, органи місцевого самоврядування) нараховуються у розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2020 року. При цьому у зазначеному максимальному розмірі не враховуються суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та оплата щорічної відпустки.
  2. Головних розпорядників коштів районного бюджету, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування забезпечити дотримання виконання цього розпорядження.
  3. Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації дотримуватися обмежень встановлених цим розпорядженням при нарахуванні заробітної плати працівникам райдержадміністрації.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Батючка Р.М.

 

Голова              (ПІДПИС)                                        П. НАЗАР

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини