Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №169/01-04 від 14.04.2020

Про вжиття заходів

 

   Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня  2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 8 квітня  2020 року №236/0/5-20 «Про вжиття заходів» та з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19)

    ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Старосамбірську державну податкову інспекцію Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області (Дмитрук В.Б.) залучити додаткові резерви до наповнення державного та місцевих бюджетів. У першу чергу забезпечити погашення заборгованості перед бюджетом, яка склалася станом на 01.04.2020.
  2. Фінансове управління районної державної адміністрації (Петрівська Л.І.):

  2.1. Забезпечити відповідність помісячного розпису асигнувань районного бюджету на 2020 рік прогнозним відкоригованим показникам надходжень податків і платежів, перенести асигнування за незахищеними та непершочерговими видатками січня-квітня поточного року на наступні місяці поточного року.

  2.2. На час дії карантину в першочерговому порядку здійснювати фінансування захищених і невідкладних видатків районного бюджету та заходів, пов’язаних з протидією поширенню коронавірусної інфекції територією району. У разі недостатності коштів на проведення профілактичних і протиепідемічних заходів вносити відповідні зміни до показників районного бюджету на 2020 рік.

 2.3. Здійснювати фінансування з районного бюджету видатків, які потребують співфінансування з місцевих бюджетів, субсидій, дотацій лише за умови відсутності у відповідних бюджетах дефіциту коштів на оплату праці.

  1. Головних розпорядників коштів районного бюджету забезпечити укладання угод, виконання робіт і взяття бюджетних зобов’язань за незахищеними видатками районного бюджету лише в межах скоригованих планових асигнувань на відповідний місяць поточного року та за погодженням з профільними заступниками голови райдержадміністрації.
  2. Головних розпорядників коштів районного бюджету та управління Державної казначейської служби України у Старосамбірському районі Львівської області на час дії карантину забезпечити проведення реєстрації розпорядниками коштів в органах Державної казначейської служби бюджетних зобов’язань за непершочерговими видатками лише після погодження їх з профільним заступником голови райдержадміністрації.
  3. Органам місцевого самоврядування:

5.1 Переглянути відповідні бюджети, збалансувати помісячні розписи доходів та асигнувань з урахуванням прогнозних надходжень податків і платежів, забезпечивши при цьому першочергове фінансування заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню і поширенню, локалізацією та ліквідацією спалахів епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19, а також виконання вимог чинного бюджетного законодавства в частині недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, оплати за спожиті енергоносії та отримані комунальні послуги установами бюджетної сфери.

5.2 Іншу субвенцію з районного бюджету на утримання дошкільних закладів освіти місцевим радам  використовувати лише на першочергові видатки.

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.04.2020 № 138/01-04 «Про вжиття заходів».
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Петрика М.О..

 

 

Голова                              (ПІДПИС)                         П. НАЗАР

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини