Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №162/01-04 від 14.04.2020

Про підготовку до пожежонебезпечного

періоду 2020 року на території району

    Відповідно до статей 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 5 статті 32, статті 88 Лісового кодексу України, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 02.04.2020  №225/0/5-20 «Про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2020 року», з метою запобігання виникненню лісових пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, враховуючи високу пожежну небезпеку в лісових масивах району

     ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Директора ДП «Старосамбірське ЛМГ» Мрочка Ю.М., директора ДЛГП «Галсільліс» Домініка П.П., керівника ТзОВ «Вепр» Піткевича В.В., керівника ПП «Екобескид» Шаронова Ю.Ф.:

  1.1.  Розробити заходи щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду 2020 року та затвердити  в райдержадміністрації мобілізаційно – оперативні плани ліквідації лісових пожеж до 25 квітня 2020 року.

   1.2.   Провести відповідну роботу стосовно інформування населення про заборону доступу до лісових масивів у період високої пожежної небезпеки                 (IV-V класи).

  1. Начальника РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Лоштина І.Б., директора ДП «Старосамбірське ЛМГ» Мрочка Ю.М., директора ДЛГП «Галсільліс» Домініка П.П.:

  2.1. Вжити заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж, випалюванню сухої рослинності на сільськогосподарських угіддях та притягувати винних до відповідальності.

   2.2. Заборонити населенню в період високої пожежної небезпеки   (IV – V класи) відвідування лісів і в’їзд до лісових масивів району (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів , за винятком тих , що використовуються для лісогосподарських потреб у цей період.

  1. Начальника РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Лоштина І.Б., директора ДП «Старосамбірське ЛМГ» Мрочка Ю.М., директора ДЛГП «Галсільліс» Домініка П.П., керівника ТзОВ «Вепр» Піткевича В.В., керівника ПП «Екобескид» Шаронова Ю.Ф. про вжиті заходи інформувати райдержамністрацію до 30 квітня та 10 листопада 2020 року.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Петрика М.О.

 

Голова                 (ПІДПИС)                                       П. НАЗАР                                             

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини