Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №157/01-04 від 10.04.2020

Про виділення коштів

з районного бюджету

     

 Відповідно   до статті 6 пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації ”, рішення  Старосамбірської районної ради  від  13 грудня 2019 року №598 «Про  районний бюджет Старосамбірського району на 2020 рік», витягу з протоколу від 17 лютого 2020 року №2  позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з метою виконання заходів «Програми створення   районного резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об`єктах Старосамбірського району на 2020 рік»

    ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Начальника фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л.І. зменшити  кошти резервного фонду  Старосамбірського районного бюджету на 2020 рік  в сумі  27000 (Двадцять сім тисяч) гривень, збільшивши видаткову  частину загального фонду районного бюджету  за КПКВК  0218110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха».
  2. Начальника відділу фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Дякун У.Я. виділені кошти з районного бюджету в сумі 27000 (Двадцять сім тисяч) гривень використати для поповнення районного резерву матеріально - технічних ресурсів паливо - мастильними матеріалами, з метою вчасного розчищення підмостових створів, водопропускних труб, придорожніх кюветів для забезпечення безпечного проходження талих вод, повені, що дасть можливість  запобігти виникненню можливих надзвичайних ситуацій.
  3. Начальника фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л.І. внести відповідні зміни до бюджету на 2020 рік з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Петрика М.О.

 

Голова             (ПІДПИС)                                                П. НАЗАР

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини