Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №138/01-04 від 01.04.2020

Про вжиття заходів

 

   Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 20.03.2020 №196/0/5-20 «Про вжиття заходів» та з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції               (COVID-19)

    ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Начальника Старосамбірської  державної податкової інспекції  Самбірського  управління ГУ ДФС у Львівській області (Дмитрук В.Б.):

  1.1. Створити умови  та організувати роботу  з платниками податків з максимально можливим використанням  електронних засобів  обміну  інформацією та податковою звітністю, з мінімізацією  безпосередніх  взаємних фізичних контактів.

  1.2. Залучити додаткові  резерви  до наповнення  державного  та місцевих бюджетів. У першу чергу забезпечити погашення заборгованості перед бюджетом, яка склалася  станом на 01.03.2020.         

  1. Головних розпорядників коштів районного бюджету:

  2.1. Визначитися з потребою у фінансуванні з районного бюджету невідкладних видатків (оплата праці, енергоносії) на квітень місяць і надати до 05.04.2020 відповідні пропозиції районній державній адміністрації та фінансовому управлінню райдержадміністрації.

 2.2. На час дії карантину призупинити укладення угод, виконання робіт та взяття бюджетних зобов’язань за не першочерговими видатками районного бюджету.

  1. Головних розпорядників коштів районного бюджету, управління Державної казначейської служби України у Старосамбірському районі Львівської області на час дії карантину забезпечити проведення реєстрації розпорядниками коштів в органах Державної казначейської служби бюджетних зобов’язань за не першочерговими видатками лише після погодження їх з головою райдержадміністрації та фінансовим управлінням райдержадміністрації.
  2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам:

  4.1. Вжити заходів щодо виконання своїх бюджетів, акумулювання коштів для виплати, в першочерговому порядку, заробітної плати та енергоносіїв.

  4.2. Виконання робіт та взяття бюджетних зобов’язань за не першочерговими видатками в органах Державної казначейської служби здійснювати в разі наявних коштів на рахунках після проплати обов’язкових платежів.

  1. Фінансове управління районної державної адміністрації на час дії карантину в першочерговому порядку здійснювати фінансування захищених і невідкладних видатків районного бюджету та заходів, пов’язаних з протидією поширенню коронавірусної інфекції територією району. У разі недостатності коштів на проведення профілактичних і протиепідемічних заходів вносити відповідні зміни до показників районного бюджету на 2020 рік.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Петрика М.О.

 

 Голова             (ПІДПИС)                                                 П. НАЗАР

                             

 

 

Конституція України