Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №124/01-04 від 24.03.2020

Про надання дозволу

на розроблення проєкту

детального плану території

 

 

 

    Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2011 №555, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», розглянувши заяву Страшевицької сільської ради від 06.03.2020 №151/01-05

     ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Надати Страшевицькій сільській раді дозвіл на внесення змін до проєкту детального плану території для дачного будівництва учасникам АТО орієнтовною площею 5,20 га на території Страшевицької сільської ради за межами населеного пункту в урочищі «Рудник» в с. СозаньСтаросамбірського району Львівської області.
  2. Фінансування робіт з внесення змін до детального плану території, зазначеного в п. 1, здійснити за рахунок заявника та інших коштів не заборонених законодавством.
  3. Виконання функцій замовника з розроблення проєкту детального плану території, зазначеного в п.1, та проведення громадських слухань покласти на Страшевицьку сільську раду.
  4. Рекомендувати Страшевицькій сільській раді, спільно з розробником, забезпечити проведення громадського слухання розробленого зі змінами проекту детального плану території, зазначеного в п.1.
  5. Після проведених громадських слухань подати протокол громадських слухань та розроблений зі змінами проєкт детального плану території, зазначений в п.1, на затвердження Старосамбірській райдержадміністрації.
  6. Головного спеціаліста з питань організаційної  та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації  Следзевич В.Ф. у тижневий термін опублікувати розпорядження на офіційному вебсайті райдержадміністрації.
  7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 Голова                   (ПІДПИС)                                              П.  НАЗАР                                 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини