Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №123/01-04 від 24.03.2020

Про надання дозволу

на розроблення проєкту

детального плану території

 

     Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2011 №555, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рішення Ріп’янської сільської ради від 15.12.2019 №236 «Про надання згоди на розроблення проєкту  детального плану території», розглянувши заяву жителя селаТисовиця, вулиця Центральна, 123, Старосамбірського району Львівської області Кирилича Петра Михайловича від 27.02.2020 №157/03-20

      ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Надати Кириличу Петру Михайловичу, жителю села Тисовиця, вулиця Центральна, 123, Старосамбірського району Львівської області дозвіл на розроблення детального плану території для індивідуального дачного будівництва на території Ріп’янської сільської ради за межами населеного пункту с.Дністрик,  Старосамбірського району, Львівської області в урочищі «На луці».
  2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території, зазначеного в п. 1, здійснити за рахунок заявника та інших коштів не заборонених законодавством.
  3.   Виконання функцій замовника з розроблення проекту детального плану території, зазначеного в п.1, та проведення громадських слухань покласти на Ріп’янську сільську раду.
  4. Рекомендувати Ріп’янській сільській раді спільно з розробником забезпечити  проведення громадського слухання розробленого проєкту детального плану території, зазначеного в п.1.
  5. Після проведених громадських слухань подати протокол громадських слухань та розроблений проєкт детального плану території, зазначений в п.1, на затвердження Старосамбірській райдержадміністрації.
  6. Головного спеціаліста з питань організаційної  та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації  Следзевич В.Ф.  у тижневий термін опублікувати розпорядження на офіційному вебсайті райдержадміністрації.
  7. Контроль за виконанням розпорядження покласти залишаю за собою.

 

 Голова           (ПІДПИС)                                             П. НАЗАР                                   

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини