Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект доручення "Про стан виконання документів, які перебували на контролі у ІІ кварталі 2012 р."

                                                                    ПРОЕКТ

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

доручЕННЯ

ГОЛОВИ районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 ______________________             Старий Самбір                                 № _____________

 

Про стан виконання документів, які перебували

на контролі в Старосамбірській райдержадміністрації

у ІІ кварталі 2012 року

В.Дублянку, С.Маковському

1. Попередити про персональну відповідальність за допущені порушення виконавської дисципліни при організації виконання документів, які перебувають на контролі.

2. Проаналізувати  причини невиконання та незадовільного виконання контрольних документів та вжити заходів щодо налагодження своєчасного та якісного виконання документів у подальшій роботі.

                                                        Термін: до 10 вересня 2012 року

                                                                                

 С.Куцю, С.Маковському, сільським головам сіл: Велика Сушиця (М.Середницький), Волошиново (М.Плахтиняк), Головецько (М.Катрич), Грозьово (Ф.Поліжак), Княжпіль (О.Сива), Міженець (В.Брицький), Муроване (Я.Дідун), Ріп’яно (Я.Нестер), Солянуватка (В.Івашко), Стар’ява (М.Потічний), Стрілки (В.Шостак), Тернава (Я.Стебельський), Тершів (З.Головчак), Торчиновичі (І.Проць), Ясениця-Замкова (М.Марусяк), селищному голові смт.Нижанковичі (В.Смолінський)

3. Взяти під особистий контроль виконання розпоряджень і  доручень голови Старосамбірської райдержадміністрації та відповідно до наданих планів контролю проінформувати райдержадміністрацію про стан виконання протермінованих документів.

4. Розглянути на нарадах та  засіданнях виконавчих комітетів сільських та селищних рад питання про стан виконавської дисципліни. Вжити заходів дисциплінарного впливу до осіб винних у протермінуванні виконання документів органів виконавчої влади.

                                                                       Термін :  до 10 вересня 2012 року

Є.Оховичу, М.Яворському, І.Марадю, Ю.Мрочку,  С.Зумеру

5. Рекомендувати звернути увагу на виконання розпоряджень і  доручень голови Старосамбірської райдержадміністрації та забезпечити своєчасне надання інформації  відповідно до встановлених у завданнях термінів.

                                                         Термін :  постійно

В.Дмитрук

6. Готувати письмові нагадування керівникам служб, установ та організацій, розташованих за межами району, які допустили порушення термінів виконання  контрольних документів.

Термін :  при потребі, постійно

7. Проводити  моніторинг стану роботи з контрольними документами у місцевих радах району та продовжити практику надання їм  методичної допомоги з питань організації контролю.

                                                            Термін: впродовж  ІІ кварталу 2012 року

М.Году

8. Регулярно розглядати питання виконавської дисципліни на нарадах з працівниками апарату та юридичного відділу райдержадміністрації та інформувати голову райдержадміністрації про стан виконання контрольних документів для вжиття заходів щодо їх належного виконання на нарадах з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Термін :  постійно

 

                                                                                       Володимир Цегенько                          

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено