Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №111/01-04 від 18.03.2020

Про порядок роботи районної державної адміністрації

в умовах карантину на період з 18.03.2020 до 03.04.2020

          

   Відповідно до статей 6, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 29, 30 Закону України «Про  захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протокол позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16.03.2020 №4 та з метою недопущення поширення інфекційних хвороб

   ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Встановити, що на період з 18 березня до 03 квітня 2020 року Старосамбірська районна державна адміністрація функціонує в режимі «віддаленої роботи», згідно з яким виконання посадових обов’язків працівниками апарату та самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації частково здійснюється в місцях постійного проживання.
 2. Встановити, що час початку і закінчення роботи, перерва для відпочинку та харчування для працівників, які працюють у режимі «віддаленої роботи», зберігається у часових рамках згідно з Правилами внутрішнього службового та трудового розпорядку.
 3. У період, вказаний у пункті 1 цього розпорядження, впродовж робочого часу в структурному підрозділі апарату або самостійному структурному підрозділі райдержадміністрації повинна знаходитися необхідна кількість працівників, які зможуть забезпечити стале функціонування районної державної адміністрації та виконання невідкладних завдань. Графік виходу таких працівників розробляється керівниками структурних підрозділів апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації.
 4. На час функціонування режиму «віддаленої роботи» районної державної адміністрації забезпечити, у разі необхідності, працівників апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації технікою, обладнанням, доступом до системи документообігу «Megapolis.DocNet» та електронної пошти для належного виконання посадових обов’язків і завдань у місцях їх постійного проживання. При цьому відповідальність за збереження та функціонування наданої техніки й обладнання покласти на працівника, якому її було надано.
 5. На час функціонування режиму «віддаленої роботи» районної державної адміністрації нараховувати і виплачувати працівникам апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації заробітну плату.
 6. Працівників, які працюють у режимі «віддаленої роботи», щоденно подавати своїм безпосереднім керівникам інформацію про виконання посадових обов’язків.
 7. Усіх працівників апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації утриматися на період дії карантину від участі у будь-яких масових заходах, а також виїзду за межі адміністративної території України незалежно від мети поїздки.
 8. Заборонити працівникам апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації, які повернулися з-за кордону, приходити на робоче місце незалежно від наявності ознак інфекційних захворювань.
 9. Встановити, що дія цього розпорядження має тимчасовий характер та може бути продовжена у разі існування подальшої загрози для здоров’я працівників апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації.
 10. Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації та бухгалтерські служби самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити своєчасне нарахування та виплату працівникам заробітної плати.
 11. Заступника керівника апарату – завідувача сектору документообігу та контролю і управління персоналом райдержадміністрації та керівникам самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації довести зміст цього розпорядження до відома працівників.
 12. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова            (підпис)                                         П. НАЗАР                                                                                                                                                                                                        

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини