Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №98/01-04 від 06.03.2020

Про забезпечення проведення призову громадян

на строкову службу до Збройних сил України та

військову службу за контрактом

 

Відповідно до статті  6, пункту 9 частини 1 статті 13, пунктів 1,4 статті 27, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України: «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на виконання рішення Колегії Старосамбірської райдержадміністрації від 18 лютого 2020 року № 3/02-30 " Про забезпечення проведення призову громадян на строкову службу до Збройних сил України та військову службу за контрактом", з метою забезпечення проведення призову громадян  на строкову військову службу та військову службу за контрактом

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:   

  1. Сільських, селищних міських голів:

 1.1. Провести оновлення інформаційних стендів із популяризації та залучення громадян на військову службу за контрактом, розмістити на них  інформацію про обов’язки призовників відповідно до пункту 8 статті15 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу". 

 1.2. У період підготовки та на вимогу Старосамбірського районного військового комісаріату забезпечити прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці (у військкомат).

 1.3. Організувати роботу щодо інформування мешканців, що проживають на території місцевих рад з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями строкової військової служби, придатних за станом здоров'я, морально-діловими якостями та рівнем освіти.

  1. Старосамбірську районну філію Львівського обласного центру зайнятості спільно із Старосамбірським районним військовим комісаріатом провести інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення району (громадян, які перебувають на обліку у центрі зайнятості, з метою їх залучення на військову службу за контрактом.
  2. Відділ освіти райдержадміністрації розмістити на інформаційних стендах навчальних закладів, наданих Старосамбірським районним військовим комісаріатом  рекламно-агітаційних матеріалів щодо умов прийняття і проходження військової служби за контрактом та вступу до вищих навчальних закладів Міністерства оборони України
  3. Головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації Пальну С.С. спільно із Старосамбірським районним військовим комісаріатом Бураком А.В. забезпечити висвітлення на вебсайті райдержадміністрації інформації щодо проходження строкової військової служби та служби за контрактом.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 

Голова                (підпис)                                                   П. НАЗАР

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено