Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №92/01-04 від 03.03.2020

Про виконання Програми соціально-

економічного та культурного розвитку

Старосамбірського району у 2019 році

        Відповідно до пункту 3 статті 2, пункту 2 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконанння рішення Колегії від 18 лютого 2020 року №1/02-30 «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2019 році»

       ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації:

   2.1. Упродовж 2020 року вживати заходи для забезпечення  динамічного розвитку відповідних галузей територіально-господарського комплексу району.

  2.2. Щомісячно до 8 числа місяця, що настає за звітним подавати у відділ економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про виконання Програми у відповідній галузі (сфері) діяльності.

   2.3. Здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з врахуванням змін які вступають в силу 19 квітня 2020 року.

   2.4. Протягом 2020 року вживати заходів для своєчасного, ефективного освоєння бюджетних коштів, зокрема державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020-2025 роки у 2020 році та коштів обласних та районних програм. Інформувати відділ економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  щоквартально до 8 числі місяця наступного за звітним (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) про стан освоєння коштів та виконання заходів обласних програм в розрізі заходів згідно форми 1, що додається.

  1.    Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

  3.1. Здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель за умови відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з врахуванням змін які вступають в силу 19 квітня 2020 року.

 3.2. Щоквартально до 5 числа надавати  відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб, а також їх передачі в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення в межах населених пунктів під об'єкти будівництва (крім житлового будівництва) згідно з  формою 2, що додається.

 3.3. Щоквартально до 5 числа надавати  відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про інвестиційні проекти (інвестиційні об'єкти, які будуються, добудовуються, здійснюють реконструкцію тощо, крім об'єктів житлового будівництва), які реалізуються на відповідних територіях  згідно з формою 3, що додається.

 3.4. Постійно проводити з суб’єктами господарювання на місцях індивідуальну роз’яснювальну співбесіду про недопустимість виплати заробітної плати «в конвертах» та повноти декларування акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  та сплати акцизу.

  3.5. Переможцям обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020-2025 роки у 2020 році, розпорядникам коштів бюджету розвитку обласного бюджету та обласних програм спрямованих на ремонт та реконструкцію об’єктів, державного фонду регіонального розвитку забезпечити відповідне співфінансування проектів та їх реалізацію протягом 2020 року. Інформувати щомісячно до 8 числа з початку фінансування відділ економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) щодо спрямування коштів на проведення касових видатків у розрізі об'єктів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020-2025 роки у 2020 році та коштів обласних програм згідно форми 6.

  1. Генерального директора комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Медведя І.Й., Добромильського міського голову Петрика Ю.О, Нижанковицького селищного голову Смолінського В.О., Новоміського сільського голову Куляса П. П. вживати заходів для реалізації проектів - переможців Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 років та проектів міжнародної технічної допомоги. Про реалізацію проектів щомісячно до 3 числа інформувати райдержадміністрацію згідно з формою 4.
  2. Начальника Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ковальчука Я.С. щоквартально до 5 числа надавати відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб, а також їх передачі в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів під об'єкти будівництва (крім житлового будівництва) згідно з  формою 2, що додається.
  3. Начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Поповича В.В. щоквартально до 5 числа  надавати  відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації інформацію про видані містобудівні умови та обмеження (крім житлового будівництва) згідно з формою 5, що додається.
  4. Начальника управління Державної казначейської служби України у Старосамбірському районі Тимчака Р. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л. І. інформувати щомісячно до 8 числа з початку фінансування відділ економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) щодо спрямування коштів на проведення касових видатків у розрізі об'єктів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020-2025 роки у 2020 році та коштів обласних програм згідно форми 6 в межах компетенції.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                         (підпис)                                        П.НАЗАР

 

 Форма 1

 Виконання обласних програм 

Назва програми

Розпорядчий документ, згідно якого виділено кошти

Передбачено

(тис. грн.)

Профінансовано виконавцю програми

(тис. грн.)

 

Касові видатки

(тис. грн.)

Опис виконаних заходів, проведених робіт, перелік закупленого інвентаря та ін. з вказання суми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма 2

 

Інформація про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою

 

Дата та номер дозволу (наказу чи рішення

Назва органу, який видав дозвіл

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування)

Адреса розташування земельної ділянки (населений пункт, вулиця, номер). Окремо зазначати в разі розташування ділянки за межами населеного пункту.

Цільове призначення земельної ділянки (назва об'єкту, проекту)

Площа ділянки (га)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма 3

 

Інформація про інвестиційні проекти

 

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування), номер телефону

Адреса розташування об'єкту  (населений пункт, вулиця, номер будинку

Назва об'єкту (проекту)

Пройдені етапи, вирішені питання.

Наявність ПКД та експертизи, дозвільних документів

(№ та дата декларації про початок робіт, № дата угоди про сплату пайової участі, інше)

Стан робіт на об'єкті (не ведуться, ведуться, завершено, з коротким описом самого об'єкту)

Наступні етапи робіт на об'єкті (за проектом)

 

 

 

 

 

 

Форма 4

Інформація про проекти МТД

Назва проекту

Заходи, які відбулись впродовж місяця

Сума поступлення МТД, євро

-

-

-

-

Форма 5

Інформація про видані містобудівні умови та обмеження

Дата та номер  документу

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування)

Адреса розташування об'єкту  (населений пункт, вулиця, номер будинку

Назва об'єкту (проекту)

 

 

 

 

 

                                                                                                   

Моніторинг стану використання бюджетних коштів
станом на _____________2020 року

Моніторинг стану використання бюджетних коштів
станом на _____________2020 року
тис.грн.
№ з/п Район/місто ОТГ Населений пункт Назва та місцезнаходження об'єкта, характер робіт Рік початку і закінчення будівництва Пусковий/
перехідний
Проектна потужність,відповідних одиниць Замовник будівництва Розпорядник коштів третього рівня (одержувач) Підрядна організація Проект Кошторисна вартість об'єкта Передбачено Інформація щодо тендерних закупівель Профінансовано Касові видатки Відсоток будівельної готовності,
%
Статус проекту:
1. НЕ РОЗПОЧАТО
2. ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ
3. РОЗПОЧАТО РОБОТИ
4. РОБОТИ ЗАВЕРШЕНО
Повідомлення/дозвіл на початок робіт
1. ВІДСУТНІЙ
2. НАЯВНИЙ
3. НЕ ПОТРЕБУЄ
Опис виконаних у поточному році робіт Проблемні питання №, дата, сума актів виконаних робіт № та дата декларації/сертифікату про введення об'єкта в екплатацію ГАЛУЗЬ ПРИМІТКА 
Проектна документація перерахована
1. ТАК
2. НІ
3. НЕ ПОТРЕБУЄ ПКД
Найменування експертної організації, дата, номер експертизи Дата затвердження проектної документації та найменування відповідного органу державної влади Всього залишок станом на 01.01.2020 Всього кошти ДФРР кошти обласних програм кошти районного бюджету кошти місцевих бюджетів Спонсорські кошти Внесок громади Договір з підрядною організацією (дата і на яку суму) У разі відсутності договору
(або необхідності нового)
Всього  кошти ДФРР кошти обласних програм кошти районного бюджету кошти місцевих бюджетів Спонсорські кошти Внесок громади Всього  кошти ДФРР кошти обласних програм кошти районного бюджету кошти місцевих бюджетів Спонсорські кошти Внесок громади
Дата оголошення про початок тендерних процедур Дата розкриття тендерних пропозицій Дата укладання договору з підрядною організацією  

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини