Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №90/01-04 від 02.03.2020

Про стан охорони лісів від лісопорушень

на території Старосамбірського району

       Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 13, статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії від 18 лютого 2020 року №4/02-30 «Про стан охорони лісів від лісопорушень на території                            Старосамбірського району»

       ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Рекомендувати директору ДП «Старосамбірське ЛМГ» Мрочку Ю.М., директору ДЛГП «Галсільліс» Домініку П.П.:

 1.1. Посилити охорону лісів від лісопорушень та самовільних рубок.

 1.2. Вживати «дієвих» заходів для виявлення незаконного вирубування лісів на територіях, яка закріплена за лісовою охороною підприємства.

   1.3. Провести маркування спеціалізованої техніки (назва, логотип), яка задіяна для вивезення та заготівлі лісопродукції.

   1.4. Особливу увагу звернути на охорону молодих насаджень.

   1.5. Забезпечити обов’язкове клеймування деревини, що відпускається.

    1.6. Проводити контрольні перевірки заготівлі деревини.

   1.7. Передбачити кошти у 2020 році для винесення в натуру меж (документацію) об’єктів природно – заповідного фонду на підпорядкованій території.

  1.8. Вивчити питання та напрацювати механізм щодо можливої реалізації/продажу «секвестровано» деревини, яка знаходиться на нижніх складах підприємств.

  1.9. Розглянути можливість розміщення на електронному порталі (смартфоні) базову лісовпорядну документацію за підсумками її проведення.

   1.10. Проводити громадські слухання з питання погодження вирубки та вивезення лісу з території на яких заплановані рубки головного користування протягом 2020 року, відповідно до рішення Львівської обласної ради від 16 лютого 2016 року № 77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» та від 27 вересня 2016 року №249 «Про впорядкування лісокористування у Львівській області та внесення доповнень до рішення обласної ради від 16.02.2016 року №77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області».

   1.11. Інформувати сільські, селищні, міські ради, об’єднані територіальні громади про місце та об’єми проведення рубок на території району та розміщувати інформацію на veb- сайтах підприємства та на інформаційних таблицях (щитах) біля адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування.

   1.12. Готувати і подавати цінові пропозиції вартості лісопродукції та паливних дров для забезпечення участі в системі електронних торгів PROZORRO, які оголошуються бюджетними установами району.

  1.13. Забезпечити сім’ї учасників ООС району паливними дровами, відповідно до поданих управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації списків.

  1. Рекомендувати директору ДЛГП «Галсільліс» Домініку П.П. спільно з Старосамбірським віддаленням Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, в межах своєї компетенції, протягом 2020 року проводити рейдові виїзди на предмет виявлення незаконних рубок в масивах, які прилягають до національного природного парку «Королівські Бескиди».
  2. Начальника Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Захарчика С.В., начальника Старосамбірського ДПІ Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області Дмитрука В.Б., начальника ДПРЧ-27 ГУ ДСНС України у Львівській області Лоштина І.Б. посилити контроль за діяльністю лісогосподарських підприємств, деревообробних об’єктів (лісопильне та стругальне виробництво, виробництво столярних виробів) розташованих на території району.
  3. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам розглянути питання щодо діяльності деревообробних об’єктів (лісопильне та стругальне виробництво, виробництво столярних виробів) розташованих на підвідомчих територіях.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р..

 

Голова                   (підпис)                                               П. НАЗАР                                             

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини