Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №86/01-04 від 02.03.2020

Про виконання  районного бюджету

та бюджету району за 2019 рік

Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення Колегії районної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року  №2/01-30

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району активізувати  роботу із використання внутрішніх резервів наповнення місцевого бюджету шляхом легалізації виплати заробітної плати та недопущенню виплати зарплати нижче встановленого державою мінімуму, збільшенню бази оподаткування суб’єктів господарювання, в тому числі, за рахунок податків за продаж підакцизних товарів.
  2. Керівників бюджетних установ у 2020 році:

2.1. Здійснювати фінансування, у першу чергу, видатків за захищеними статтями та вжити додаткових заходів щодо забезпечення, в повному обсязі, проведення видатків на оплату праці працівників бюджетних установ, комунальних послуг та енергоносіїв, придбання продуктів харчування, медикаментів та не допускати кредиторської заборгованості із зазначених видатків.

2.2. Утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати. 

2.3. Вводити додаткові штатні одиниці у бюджетних установах у відповідності до визначеного фонду оплати праці, доведеного у бюджетних призначеннях на оплату праці, тільки за розпорядженням голови райдержадміністрації.

  1. Рекомендувати головам місцевих рад:

3.1. Забезпечити виконання планових показників надходжень до місцевих бюджетів у 2020 році.

3.2. При невиконанні місцевих бюджетів призупинити виплати доплат, премій, надбавок стимулюючого характеру.

3.3. При уточненні дохідної частини фінансово спроможних місцевих бюджетів за підсумками I кварталу 2020 року та наступних звітних періодів передбачати кошти у вигляді іншої субвенції районному бюджету на оплату праці працівників закладів охорони здоров’я, культури та освіти району.      

3.4. Вжити заходи щодо збільшення надходжень акцизного податку  з роздрібної реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів, активізувати роботу комісій з питань відпрацювання  суб’єктів підприємницької діяльності, що декларують нульові або мінімальні зобов’язання з акцизного податку  з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                        (підпис)                                          П. НАЗАР

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини