Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №61/01-04 від 14.02.2020

Про внесення змін до розпорядження

райдержадміністрації від 21.01.2020 №22/01-04

 

  Відповідно до статей 6, 44 Законів України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи доручення голови райдержадміністрації від 10.02.2020 №10/01-10

   ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до Положення про сектор з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Старосамбірської районної державної адміністрації, а саме:
    • Доповнити розділ 2 Положення про сектор з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Старосамбірської районної державної адміністрації підрозділом 2.4. такого змісту:

«2.4. У сфері забезпечення доступу до публічної інформації:

2.4.1. Забезпечує виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Старосамбірській райдержадміністрації.

2.4.2. Веде облік запитів на інформацію.

2.4.3. Надає можливість запитувачам робити виписки з документів, фотографувати, копіювати та сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації.

2.4.4. Надає достовірну, точну та повну публічну інформацію, а в разі потреби перевіряє правильність та об’єктивність наданої інформації у структурних підрозділах районної державної адміністрації.

2.4.5. Забезпечує підготовку інформації для відповіді на запит на інформацію відповідно до порядку доступу до інформації Старосамбірської районної державної адміністрації.

2.4.6. Забезпечує оприлюднення порядку та умов надання послуг з публічної інформації, форми та зразки документів, необхідних для надання послуг, правила їх оформлення.

2.4.7. Здійснює аналіз та контроль щодо задоволення запиту на інформацію та надання консультацій під час оформлення запиту.».

 

 

Голова                                                                                           П. НАЗАР

 

 

 

Конституція України