Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №50/01-04 від 06.02.2020

Про надання дозволу на розподіл

 земельної ділянки та зміну її

 цільового призначення

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17 Закону України «Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», постанови Кабінету Міністрів України «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» від 24 вересня 2008 року №866,  рішення комісії з питань захисту прав дитини Старосамбірської районної державної адміністрації (протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини Старосамбірської районної державної адміністрації від 30 січня 2020 року №1)

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Надати Торбі Тетяні Ярославівні, 9 червня 1993 року народження, жительці міста Хирова, вулиця Шухевича, 9, Старосамбірського району Львівської області, дозвіл на розподіл земельної ділянки і зміну її цільового призначення, яка знаходиться на території Пасіки-Зубрицької сільської ради Пустомитівського району Львівської області, та належить на праві власності малолітньому сину Торбі Денису Олеговичу, 29 вересня 2014 року народження.
  2. Торбу Тетяну Ярославівну зберегти за малолітнім сином Торбою Денисом Олеговичем, 29 вересня 2014 року народження, право власності на дві новоутворені земельні ділянки та виготовити свідоцтва про право власності на його ім’я.
  3. Торбу Тетяну Ярославівну подати в службу у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації копії свідоцтв про право власності на дві новоутворені земельні ділянки, власником яких буде малолітній Торба Денис Олегович, 29 вересня 2014 року народження.
  4.    Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

                                                    

 

 

Перший заступник голови              (Підпис)                                     Р. ПУПА      

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини